hemoroidy

karina

ahojte ja mam taky problem nie vždi mam na toaletaku krv bola som stim u obvodnej ta ma odbila stim že som mlada a ženi po pôrode to mavaju ,mam si robit večer masaž konečnika.

kjarka2

Na hemoroidy je dobre zjesť každý deň sušené slivky na prázdny žalúdok alebo slivkový lekvár.Po pôrode sa to ešte zhorší ak bude pôrod ťažší, preto treba radšej na tom teraz pracovať teraz, jedz veľa jabĺk, vlákniny.Dobrá je na hemoroidy aj bravčová masť , ak nemáte nič po ruke.

mya24

dakujem mariaa tak som si to nakremovala len mastnym kremom a ulavilo sa mi.. dubovu koru tu asi tazko zozeniem ale repik by sa nasiel. Dik za radu.. ak sa to zhorsi do zajtra pojdem do lekarne a daco pohladam.. este raz dik;-)

[zruseny12]

tak ten kupel je velmi dobry...aj SPOFAX cipky su dobre...a krem neviem ako sa vola MASTU tusim,ale u nas....ako tam neviem...a este aj niekto, z repika kupel robi...ja mam skusenosti z DUBOVEJ KORY...

mya 24

mam si to kremovat vsak? vies ja som v UK a neviem ako sa tu volaju kremy na to, je mi blbe sa pytat v lekarni. mas nejaky prirodny recept? skusim ten kupel dnes mozno sa mi ulavi lebo ma to cim dalej viac pali..

[zruseny12]

mya,precitaj si prispevky dole tam som pisala,ako sa starat o hemoroidy...ale,ak chces vediet na 100%ci su to hemoroidy musis zajst k lekar.tu sa tazko takto moze povedat...ale podla toho,co pises asi to budu hemor.

mya24

ahojte! ja neviem ci mam hemoroidy al. sa mi to len zacina lebo vcera ma zacal svrbiet konecnik, dnes to aj trochu stipe. mam trosku problem s vyprazdnovanim lebo som v 5 mesiaci tehotna. viete mi poradit co robit aby sa to nezhorsilo??? dakujem

lulijanka

Dobry den, mam radu pacientov, ktori liecili hemorodidy polarizovanym svetlom Bioptron. Lampa je certifikovana ako medicinsky pristroj,nema ziadne vedlajsie ucinky a ma sirokospektralne vyuzitie. Viac si mozete precitat na www.bioptorn.senea.sk