hemoroidy

[zruseny12]

marisssa...nasla som stranku na HEMODIN.... AKO SOM TI PISALA O TOM HEMODINE,KED PAMATAS....
www.hemodin.sk
alebo bezplatna info 0800 171617

mjanik

hemoroidy sú výborne liečiteľné akupunktúrou,u 90%zmiznú už po jedinom sedení,(u starších a zanedbaných 2-3 x),

[zruseny12]

marisssa,nehladala som to tam,tak sa pozriem...pekny vecer...ja to potrebujem koli ml.bielkovine kazein....lebo on ma dost velky prehlad o takychto veciach...

marisssa

mariaa--- asi si ho uz skusala vyhladat v googli,ze? no velmi ti v tomto neporadim.ani neviem, ci ma nieco take.ale jeho knihy su zaujimave, vsetko co robi, hovori..

[zruseny12]

marisssa,mozem ta poprosit,nemas nejaku stranku BUKOVSKEHO/toho odbornika na zdravu vyzivu?/alebo nejaky kontakt kde ma poradnu...?

[zruseny12]

...jasne,a bude ho to este viac obmadzovat ked si to nebude liecit,a ze je nervozny tiez chapem,sak to nie je ziaden med lizat...asi je to ta mast ako pises MASTU...len ja som ju nepouzivala,ale tusim ,ze na teme hemoroidy ju spominali...

marisssa

mariaa--- snazim sa, dokonca som sa mu aj ponukla,ze mu to natriem:-) no razne povedal NIE! :-D jasne,chapem preco.. no je to tazke aj pre mna, ked vidim, ze ho to boli a hlavne, ako sa trapi on, je nervozny a obmedzovany tym.no ako som pisala,natiera si to nejakym kremom,Mastu sa asi vola,nie som si ista..
on neznasa vsetky lieky!

[zruseny12]

...no,ale nemal by to zanedbavat...lebo ani s tym nie su zarty...ak by sa ti podarilo,mohla by si mu kupit aj HEMODIN-len ten sa da kupit v lekarni v CZ...to velmi pomaha/aspon mne pomohlo/
aj cipky SPOFAX-tie kupis v lekarni bez predpisu...psyllium na precistenie criev a na dobru stolicu...
ja ho na jednu stranu chapem,ale je to jeho zdravie,sak popritom trpis aj ty,ze?
nech neje koreniste jedla,pukancovu kukuricu...vsetko ,co drazdi konecnik...tak aspon tak mu ty pomoz ked nechce ist k lekarovi...