hemoroidy

[zruseny12]

no ja to mam odkedy sa mi narodila dcera 12rokov...a presne ako pises,a nie len na zachode,ja som nemohla ani chodit,ani sediet no horor...ale ja pouzivam aj vlakninu psyllium,je to velmi dobre,/na stolicu...sak aj na ine veci.../aj som zistila,co mozem a nemozem...
ja to mam aj v creve hrubom 19cm hlboko som bola vysetrena,drobne hemoroidy...no mala som,neviem ci este mam,lebo som nebola zasa na vysetrenie,ani ma netaha...:0((((....

zzzz

Maria ja to mám už veľmi dlho niekedy je to lepšie inokedy na WC prežívam hotové muky.Tiež som teraz brala silné antibiotika a opäť sa to ozvalo.Ja som si robila aj kúpeľ z repíka.

[zruseny12]

...ako dlho som preliecovala?ani neviem,nesledovala som to...teraz sa mi to trochu vratilo,lebo som brala silne antibiotika,tak som musela zasa zacat kupele...
ale,ty to budes mat jednoduchsie,a mas aj krv?
este je dolezite,pri hemoroidoch nejest nic pikantne,vela nesediet...atd.aj vela stania skodi...niekto si robi srandu z hemoroidoch,len keby to mal,tak by hodne rychlo prestal srandovat...

[zruseny12]

no,2stupen?nemohla som si poriadne sadnut za zadok,hnacky,bolest celej zadnej casti...
a krvacanie pri stolici,posledny tyzden som uz v kuse krvacala,isla som na zachod i 4-5x a stale plno krvi som mala...
este som ti zabudla napisat,ze lekar predpisuje...na hemoroidy-DETRALEX/dufam,ze som spravne napisala,je len na predpis/
no a ked som sla k lekarovi povedal,ze mam 2stupen hemoroidy...

[zruseny12]

...no ja som mala 2stupen,a tiez mi chirurg,chcel urobit chirurg.zakrok...ale gastroe.mi poradila,aby som si to poriadne preliecila,ze je to lepsie,lebo ze az po chirurg.zakroku zacnem mat poriadne problemi...
tak som robila vsetko preto,a myslim,ze je to celkom ok...ale musi clovek poctivo dodrziavat kupele atd.vsetko co k tomu patri...

[zruseny12]

tazko takto povedat...ale asi to budu hem.najlepsie by bolo keby si si zasla k lekarke...
liecia sa-kupele z dubovej kory,spofax-cipky/dostat v lekarni/
a HEMODIN/tablety,ale tie dostat len v CZ/u nas ho nemaju...