SOLÁRKO

Príspevok v téme: SOLÁRKO
papuanovaguineia

ahojte.chcem sa spytat ze na aku dobu je najvhodnejsie ist do solarka na 5-10?ja som bola 1. krat na 5 to ma vobec nechytilo tak som isla na 10 a to som bola tak spalena ze za tyzden som sa osupala :))..bohuzial u nas v solarku je na vyber iba 5 alebo 10 min.teraz chodievam na 5 min..no uvidim ako dalej.
poznate nejake rady aby ma to opalilo do bronzova
alebo nejake speci kramiky alebo pocitanie minut..ja neviem
a ake mate skusenosti vy so solarkom?

marisssa

suns-- ved aj obycajne slnko skodi pokozke, ale kym to vsetko robis s mierou,nic sa ti nestane..no ak si chces opalit aj plet na tvari, najlepsie by bolo, keby si si tam v solarku make-up odlicila, lebo budes mat flaky..alebo si jednoducho vypni luce na tvar.
ano, je to velmi dobre ist sa tam zahriat v takychto dnoch sychravych, doda to energiu a dobru naladu :-)

suns

baby ja nemam cas chodit do solarka, len pred robotou, ked som nalicena, myslite, ze je to blbost tam ist nalicena? / mam make up dokonca s 22 faktorom:D / resp. ma to vyznam chodit teraz trocha na zimu? zahriat telo? stale sa bojim tej skodlivosti....

marisssa

nemas zac:-) tak ale nemozes posudzovat kvalitu solarka,len podla toho ako vyzera, aj ked to niekedy hra velku rolu.musis sa zamerat na to hlavne, ci ti to vyhovuje,ci ti ma kto poradit a tak.

papuanova guineia

marisssa...asi je to blbe..ale mneto tam strasne vyhovuje krasne cisto luxusne len to je chyba ze je to nA ZETONY..NO VYSKUSAM IST ESTE NA TYCH 5 MIN.ALE DIK ZA ODPOVED.

marisssa

ahoj, tak najprv sa chcem spytat, co to mate za hrozne solarko? to je odveci, ze sa da ist len na taky obmedzeny pocet minut.to vobec nie je dobre pre toho,co len zacina.mala by si zajst do nejakeho,kde si sama povies kolko minut chces.
tak vsetko zalezi od typu tvojej pleti samozrejme,ak si velmi bleda,musis zacinat opatrne, ja s 5imi min., mozno sa ti zda,ze ta nechytilo,no ucinok sa dostavi,ked tam pojdes pravidelne a pomaly si zacnes zvysovat minuty(co sa ale v tom vasom solarku neda).
ja mam super skusenosti!chodim pravidelne kazde leto.som rysavka, mam pehy a mam bledu pokozku,ktoru mi obycajne slnko neopali,tak tomu pomaham:-)
zacinam so 6imi min a pomaly zvysujem,potom si to uz len udrzujem.som pekne (a zdravo) hneducka:-) a ked to robis s mierou, nic ti nehrozi...