Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANTIBIOTIKA...často

Príspevok v téme: ANTIBIOTIKA...často
januška

ahojte, za mesiac som brala už dvakrát antiibiotika.....prvýkrát Azatril od gynekologa..., po týždni Sumamed od obvodného a teraz zase užívam Azatril od gynekologa..mám niekto podobné skúsenosti s častým užívaním antibiotík?? myslíte, že nevadí, keď beriem tak často antibiotiká...po tak krátkom čase?

midsummer

ja tiez beriem dost casto antibiotika aj Sumamed napriklad..mne poradila lekarka uzivat probiotika ktore posilnia imunitny system..kup si probiofix alebo biogaia su drahsie ale dobre..

Ivka 1

Tiež som jednoznačne za vyváženú probioticku zmes /najmenej 4 - 5 druhov
užitočných baktérií/. Potrebuješ si dať do poriadku črevnú mikroflóru a takto sa
rýchlo môže prejaviť aj candidóza,lebo sa vyničia aj dobré baktérie v pošve. Telo sa po užívaní antibiotík spamätáva dosť dlhú dobu a užívať jedny antibiotika za druhými Ti môže skôr uškodiť ako pomocť.

farmaceutka

neva, neviem, kvoli comu si ich brala, ale azatril a sumamed je to iste. Navyse maju tieto taku vlastnost, ze drzia v krvi hladinu cely tyzden, aj ked sa uzivaju len tri dni, takze ty si vlastne na tomto antibiotiku (azitromycin) nonstop. Na tvojom mieste s tym oboznamim lekara, je evidentne, ze jeden o druhom nevedia, co predpisuju. A probiotika si nasad cim skor a vo vyssej davke, lebo mas urcite znicenu crevnu floru.

neva

Určite to nie je dobré, ale sú prípady, ked sa tomu jednoducho nedá vyhnúť. Poznám to z vlastnej skúsenosti, doplatila na to moja imunita.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ANTIBIOTIKA...často - Fórum - ZDRAVIE.sk