PRECO ????????

Príspevok v téme: PRECO ????????
zuzka :)

Ahojte vsetci. Mam jeden neprijemny problem, ktory ma stale zatazuje. Stale mam take neprijemne myslienky, ktore mi sposobuju depresiu :(. Takto je to kazdy den, stale sa mi v hlave objavuju, pocas skoro celeho dna. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Uvedomujem si, ze tie myslienky su uplne zbytocne, napriklad mi stale napada, ci este zijem alebo ci ma vobec moj zivot este bavi, neverim svojim pocitom, citim sa bezcenna a ine. Je to pre mna hrozne frustrujuce. Napiste prosim, co si o tom myslite :(((((

zuzka :)

Co mam o tom napisat. O to viac ma to trapi, pretoze teraz by som mala byt stastna. Nasla som si priatela. Takze o to horsie, vobec tomu nerozumiem :(.

zuzka :)

Ja viem, mozno som toho az tak vela o sebe nenapisala, ale tapka musim sa priznat, ze sa mi zda, ze ty si to raz napisala, to o tej depersonalizacii a odvtedy mam pocit, ze ju mam.

tapka

cau zuzka.aj ja som si myslela ze mam deprersonalizaciu.mozno aj hej.hmm...snazim sa sama vyliecit.stale vsak pises strasne malo veci o sebe.ako to vzniklo,preco,a tak.

mama36

Zuzi musíš myslieť na to čo všetko krásne ťa v živote postretlo.Ved si sa zdravá narodila určite máš skvelých ľudí okolo seba,ktrorí ťa milujú,vieš toto sa stáva asi každému a čím skôr sa s toho vyhrabeš tým lepšie pre teba držim palce a koľko máš rokov?ak sa smiem spytať.

kristinqa

ja to mavam tiez.. :(a to mam len 20r..nemam preco mat take myslienky..ved som este nic dokopy nezazila.. no zas depky si nevyberaju.. :(

zuzka :)

Ahoj mimodavu. Nehovorim, ze som si 100% ista, ze nieco take mam, ale vsetko tomu nasvedcuje. Ci chodim von? Pravdupovediac dost malo.