Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach zo vztahu

Príspevok v téme: strach zo vztahu
lauri

mam panicky strach zo vztahu, vzdy ked sa ku mne zacne priblizovat, uteciem najrychlejsie ako sa da...pritom tuzim po niekom, kto ma bude lubit, ale neviem to prekonat...predstavte si nieco coho sa najviac na svete bojite a neviete to nijak prekonat...asi tak nejako sa bojim ja lasky:( precoooooooooooo???

wowo1

uvedom si coho sa bojis? coho? definuj si ci to je fyzicky kontakt ,ci to je zavislot na niekom,,atd,ak to budes vediet tak potom mozes s tym pracovat.a ak nevies preoc to robis tak ti to povie psycholog,,ak mas navyse peniaze.

grps

niekde som cital ze to je psychicka porucha moze byt za tym aj zle detstvo alebo nieco take uz si to nepametam nebudem sa robit mudry ale tiez ma to zaujima mam ten isty problem mam 28rokou a neviem co je laska .este som nemal zenu:((((

jajusha

TO ISTE ROBIM JA AZ NATO ZE MAM 14 iked moje kamosky uz maju par vztahov za sebou uz aj rok a pol rocnych a ja nic :(

lauri

mam 21...ja tomu nerozumiem,lebo na jednej strane chcem a aj by bolo s kym, ale ked uz je to na spadnutie ujdem ako taky strachopud, nejako ho odozeniem a som rada,ze mi dal pokoj.a potom mam z toho zmiesane pocity, pretoze na jednej strane som rada, strach je prec, ale som sama:(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach zo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk