paci sa vam meno laura

latyhsa

JA sa volám laura Latysha a mne sa meno Laura dosť páči:D Naozaj:)Je také nezvyčajné a zvučnéé:)Proste prezyvky typu larva su trápne:) sak onni len zavidia :DVolaju ma ešte aj:Lou,Lola,Loula,Loly,Lauruš,Lauri,Lala

fuckynqqq

no ja sa tiez volam laura a mne osobne sa to meno paci .... na zakladke ma trapny ludia volali larva,co bolo trapne netreba si to vsimat.a mozno ked ti nadavaju hlavne chalani chcu aby si si ich vsimla.tak sa to robi hlavne ta dnesna mladez ty chlapci hh. dnes mi to je absolutne jedno kto mi co hovori proste vykaslat sa na takychto ludi a myslim si ze ti to hovoria preto aby si si ich vsimla a aby sa spravili zaujimavy-..netreba si robit nic z takychto veci heh vela stastia lauri

laudiká

Laura je krásne meno!!:D..jedno z najkrajšíích:P..ne že by som bola samolúba, ale fakt sa mi moje meno páči..aj ja som na základke mala túto prezývku, vtedy mňa to hnevalo, no teraz sa nad tým len zasmejem:D..

monika9

no mne sa meno laura spajaso serialom laura tulenie mlada,meno sa mi nepaci,mala som aj spoluziacku,sem tamju volali aj lola

leerka

mne sa meno Laura paci uz od detstva, a ak budem raz mat dceru, budem nad tymto menom premyslat... ale posledne roky vyhrava u mna meno Nina

Ivka 1

Kazde meno je pekne ak sa pekne povie.
Laura nic si z toho nerob,iba hlupaci
prekrucaju a vymyslaju prezyvky. Kazde
meno sa da spotvorit a prekrutit ak sa to robi za ucelom ranenia,zosmiesnenia
alebo zlomyselnosti.
Laura je velmi pekne meno !