Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UŽ SOM NA TO PRIŠLA...

Príspevok v téme: UŽ SOM NA TO PRIŠLA...
kajka

Vždy som malo problém so zarastajúcimi chlpkami dole na intímnom mieste. Mávala som červené bodky, vyrážky, dokonca sa mi tvorili hnisavé vriedky. A pritom som túžila byť hladká. Hlavne potom, keď som si našla priateľa a nikdy som nevedela, že kedy sa bude chcieť stretnúť. Holila som s každý druhý deň. Skúsila som krémy, púdre, weet a nič nepomáha, čo mi potvrdila aj moja teta - kožná lekárka, že na toto nič neexistuje. Tak som sa skúsila holiť tak, že každý deň, len pri nohách raz za týždeň. Lebo tie vyrážky sa tvoria len na stranách. A je to OK. Každý deň som všade hladká, len na bokoch až tak nie . A priateľ nič necíti, lebo keď muž hladí dole ženu, tak to robí všade, ale nie po stranách. A vy ste ako vyriešili tento problém?

domcaa

fuuuha, to UHA by som urcite na intimne miesta nedavala, ved je to strasna chemikalia, tusim je to tam aj napisane...

kajka.

juj holiť každý deň? to by si mala ešte viac vyrážok. Ešte raz vysvetlím, všade sa holím každý deň, len na bokoch / v oblasti bikín/ raz za dva-tri dni. takže som všade hladká, len na bokoch trošku pichám. čo iné mi ostáva, keď sa mi tvoria vyrážky. ale je zvláštne, že sa mi tvoria hneď po holení. nie až potom, keď chlpky rastú. a to používam VEET proti zarastaniu, púder, mením žiletky a používam len kvalitné.

ssia

wow, tu sa clovek dozvie same prakticke veci. mne sa robia tie vyrazky, ked mi uz trochu narastu chlpky a suchaju sa o nohavicky. no fajn, tak to skusim kazdy den a skusim aj ten puder a potom sa uvidi. a ktora znacka pudru je ta "prava"??? ci je to jedno?

jarda

to nechapem ..akoze kde nabokoch sa neholis...myslis oblast bikin ? tiez mam s tymto problem a neda sa to holit kazdy den ked je ta koza taka podrazdena, to si neviem predstavit ako to mozte holit kazdy den..

mirka 23

No ja som tiež počula že detský púder je dobrý. Ja používak kokosový olej a od vtedy nemám problém. Dávam ho aj manželovi na tvár, keď sa oholí, potom nemá vyrážky ani zapálené miesta.

akinom007

no nastatsie takyto probem nemam, len sa velmi cudujem ako sa niektore mozte tam dole holit trebars s weet, s mydlom, sprchacom, penou na holenie apod...vsak to sa smyka sa vam to nemoze podarit do hladka a ja by som hned a zaraz dostala mykozu! ja sa holim len nasucho vzdy jednorazvkou(novou) pripadne intymnym gelom a potom si tam dam detsky puder. Zo ziadnym zarastanim chlpkov ani cervenymi bodkami problem nemam!

lillus

tak to nie je podla mna dobry napad neholit sa po bokoch,toved to vidno :) a snad sa ti partner nevenuje len tam, ved napr. pri oralnom sexe si to urcite musi vsimnut... ale ked to tebe vyhovuje je to fajn, ja nastastie podobne problemy riesit nemusim, asi nemam citlivu pokozku.

katu5ik

mne napriklad pomohlo kazdodenne pilingy jemne (pred holenim, po nom by to mohlo podrazdit), holim sa tak kazdy druhy den... a taktiez po oholeni si to poumyvam antibakterialnym mydlom tekutym na citlivu pokozku a je to perfektne! dostala som sa k nemu vdaka piercingu v brušku, tak som to vyskúšala:) .. a potom, niekedy, ked mam pocit, ze som si podrazdila, zasypem pudrom a potom natriem fajnym hydratacnym kremom na citlivu pokozku :):) proste, sem tam sa mi urobi nejaky cerveny fliacik, ale oproti tomu co to byvalo, je to parada.. lebo predtym, ech, hroza pozerat..a kazdym holenim sa mi to en podrazdilo.. teraz klop klop, nech nezarieknem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

UŽ SOM NA TO PRIŠLA... - Fórum - ZDRAVIE.sk