Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem darovat krv?

zlatusa

Dobry den,ja by som chcela vediet,ci mozem darovat krv,pred piatimy rokmi som mala mozgovu prihodu,krvacanie do mozgu cize mala som operaciu aneuryzmy.Dakujem pekne.

aleahcim

no to je jedno, ja by som si aj prisla pre to, len ci by to bolo hotove do 2 tyzdnov....tak potom to nie je tak vela, to je v pohode..

hematolog

U nas by si sa preukazu nedockala.My preukazy prvodarcom neposielame.Bud si pridu osobne alebo ho dostanu pri najblizsom odbere.A vysetrenie krvnej skupiny na vlastnu ziadost u nas stoji 4€,takze nic nakladne.

aleahcim

no ale ked hrozi ze ma vyradia, tak to radsej necham tak, nenecham si odcapovat 4 deci a potom nebudem moct ist o tyzden :) ...mozno to nebude o tyzden neskoro...snad to stihnu poslat potom..

aleahcim

nie, ide o to, že potrebujem zistiť krvnu skupinu do urciteho terminu, potrebujem k tomu mat tu kartu darcu krvi aby to tam bolo napisane a neviem ci mi pride do 2 tyzdnov ak by som isla len buduci tyzden a da sa len den v tyzdni udajne

datelinka1

michaela, skúsiť to môžeš, ale je vyššia pravdepodobnosť, že budeš mať znížený hemoglobín a budeš vyradená.
je zvláštne, že krv darovať musíš presne v tebou udaný dátum... ťažká písomka v škole?

aleahcim

dobry vecer, nechcem zakladat novu temu, tak dufam, ze si ma tu niekto vsimne...chcem darovat krv, teda nie len chcem ale aj potrebujem a da sa mi jedine v stredu no este mam menstruaciu a neviem ci do stredy skonci..inak to skutocne nejde, je to velky problem ak mi prave bude koncit menzes alebo budem kratko po nom?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem darovat krv? - Fórum - ZDRAVIE.sk