ANAL show

xixixi

mozte nieco napisat ci pri anale sa do vas chalan aj urobi?a ked sa spravi do zadku,nemoze zena otehotniet?prosim nieco o tom...

pepe...

michal píšeš hlúposť. akože rozahovať a po týždni sa môže ísť na to?
análny otvor je sval, vráti sa na svôj pôvodný stav, nedá sa postupne rozťahovať. veď by ti padalo hovno von. rozťahovať pomaly áno, ale tesne pred sexom. Myslíš, že každý deň budem rozťahovať a po týždni bude diera ako desaťkorunačka? Si pipi? a čo hovišká?

mihal

pre vsetkych, ktori tu pisu o bolesti pri analnom sexiku - to sa tam nema "vrazit"... analny otvor musi byt vopred "pripraveny" (roztahany)... najlepsie po sprchovani alebo po kupani ked je pokozka tepla a lepsie prekrvena a nasiaknuta vlahou a je teda o dost viac pruznejsia... zacat tenkymi uzkymi hrackami alebo len prstami, postupne, velmi opatrne a pomaly, ak je bolest prilis velka moze dojst aj k neviditelnemu poraneniu, preto pomaly, opatrne, po tyzdni moze byt analny otvor dostatocne roztiahnuty na sexik (ak partner nema troska velky priemer hehe), sexualne praktiky a info ako na anal, najdete na slusnych web strankach venovanych problematike sexu (zamerne neuvadzam nazov aby mi nezrusili prispevok hehe, ale je to ceska stranka a velmi znama s heslom - o sexe verejne a slusne)

noooo

ja mam durex play gel a je fajny..ale ten cerveny -"heat" nielen na anal aj na klasicky sex je super vzrusuje to aj mojho partnera, vyskusajte! xx