Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panicky strach z jedenia a pitia na verejnosti

misak1235498

Ste ma potesili ze v tom niesom sam :) Nejaka porucha v hlave. Skusim teda skocit za psychologom. Neprajem zazit nikomu co to nema. Je to extremne zly pocit. Co narobim, nikto nie je dokonaly.

alenda

Určite vyhľadaj pomoc odborníka, časom sa to len zhoršuje. Tým ťa nechcem plašiť, ale psychológ ti to pomôže zvládať ľahšie, možno to dokážeš aj prekonať. Tiež som chodila k psychológovi, nakoniec aj k psychiatrovi a brala som nenávykové antidepresíva 1 rok.

evelin99

no akoze ludia keby som toto vedela prekonat tak som stastny clovek... najvacsi problem v mojom zivote to je... By ste si povedali, ze banalita. Ale je to neskutocne ked sa to proste neda prekonat.

somnos

prvym krokom je prijatie sam seba a vyrovnanie a s pritomnostou soc. fobie, niet sa za co hambit, ved kazdy mame nejaku "chybicku krasy"a su na tom ludia aj ovela horsie!
z osobnych skusenosti mozem napisat, ze velmi prospesny je nejaky kolektivny sport narocny na kondicku - spaluje adrenalin a pacient si zvyka na spolocnost.
NEZABUDNITE: strach je len pocit! :)

sunshine

poznam to. mna to ale dane tym, ze trpim bulimiou, kolegovci by ma nevideli est ine ako salat:-( dokazem sa najest len osamote.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.