bez orgazmu... :(((

adus

Som vydatá 10 rokov manžel je starší odo mňa o 14 rokov doteraz sme nemali problém až keď začal chodiť na služob. cesty. On je v pohode ale ja mám problém dosiahnuť orgazmus. Veľmi ho ľúbim a myslím že aj on mňa. Stále to skúšame ale ja som neviem prečo ako kameň. poraďte prosím čo máme robiť. Je to veľmi chúlostivá téma a nemala som odvahu o tom ešte s nikým hovoriť. Nechcem aby sa kvôli tomu naše manželstvo rozpadlo. Manžel si myslí že je to jeho chyba ale ja viem že nie. Prosím o radu. Ďakujem

zuzka123

ja mam tiez ten isty problem, ale uz to nejake neriesim, ked to pride tak to pride, sex si viem vychutnat aj tak a raz mozno...

anjelicek

marissa skusala,preto pisem ze blbost...a ked to skusa frajer normalne tak mi je to starsne neprijemne a boli to...

ejaa

ja to skusavam s tou sprchou dost castoo..ale tiez som este orgazmus nedostala..neviem cim to je..mozno som neni dostatocne uvolnena.ked ja som bola vzdy ustrachaná,ze mi to moze nejako ublizit, ten silny prud vody..NEMOZE SA NIC STAT???

marisssa

anjeliceek--vobec to nie je blbost!ked si neskusala, tak to ani nepis..je to ten naj. sposob,ako dosiahnut orgazmus.pravidelne;-) my mame masaznu sprchu,takze si len nastavim hlavicu a pozitok sa moze zacat:-)

anjelicek

ja ma tiez taky problem,s tou sprchou to je blbost..to by si museli odmontovat asi ten koniec sprchy a pustit naplno