koniec uzivania antikoncepcie

Príspevok v téme: koniec uzivania antikoncepcie
sisenus

potrebovala bz som radu co sa tyka antikoncepcie, pretoze beriem ju iba mesiac a chcem ju vysadit mzslite si ,ze to nieco sposobi alebo nie.ak mate nejake skusenosti s tymto budem rada ak mi napisete vas nazor ..mimochodom beriem zadine vlastne som uz akoye skoncila a kedz ak budem brat by sa mala vziat dalsia tabletka z noveho balicku

alica7

A vy zas neviete pozorne citat ... pise ze jeden blister dobrala a teraz je v tyzdnovej prestavke a nevie ci moze len tak prestat ... Sisenus mozes teraz v prestavke .. proste nezacni brat dalsie balenie, ale iba v pripade, ze v poslednom tyzdni pred vysadenim nevznikol dovod na otehotnenie ... v pripade ze ano, vezmi dalsie balenie a v tyzdni bez tabletiek uz pouzivaj inu antikoncepciu

usiko

mam pocit, ze niektore by nemali brat ani HAK, ked si nevedia precitat letak, alebo ani vobec nevedia co chcu.....ale.....vlastne, je to asi lepsie akoby taketo baby mali dieta...to by bola vychova.......niekedy mam pocit, ze polovica ludi, co sem pise, nevie citat.....

enelyen

Túto otázku by som v prvom rade napísala na portál antikoncepcia.com, tam ti poradia lekári.
Ale ak chceš predsa len neuvážene skončiť prečítaj si v prvom rade na tabletkách ako ich vysadzovať. Musíš asi dobrať aspoň balenie. Keď už si začala tak to nejako prežiješ. Neriskovala by som to prerušiť len tak.

Sarin

boze sak vobec nevim co chces... tabletky musis uzivat stale pokial nechces byt tehotna, alebo by si sa nerozhodla ze proste ich uz nechces brat.. nie ze dnes si dam zajtra ne.. alebo ze mesiac ano mesiac ne.. Ak si sa po mesiaci rozhodla ze to nechces brat a budes sa chranit inak tak neni problem. Ale nie ze si potom zmyslis ze dalsi mesiac si ich das... Hormnoy su citlive

chenelle

tak to si nemozes len tak vysadzovat tabletky kedy sa ti zachce,ze mesiac beries a mesiac nie...a s novym balenim zacinas prvy den menstruacie.