špičkovanie

Príspevok v téme: špičkovanie
lucka

Prosila by som poradit. Moja dcera 3,5r chodi po prstekoch. Prislo sa na to dost neskoro tak sme Vojtovou metodou nemohli cvicit, lekarka nam dala cviky formou hry lenze je to tazke kedze je hyperaktivna a nechce spolupracovat a sirup Relax junior jej vobec nezabera. Neukludni ju to ale strati chut do jedla

lucka

u psychol. som s nou bola je sice pravda ze sme riesily vtedy jej hyperaktivitu a posluchla som ju a odvtedy sa my hadze o zem takze mi to este zhorsila

[zruseny12]

a tie lytka jasne,ze bolia sak si ich namaha a napina...ale neviem ako by som ti pomohla,asi ta psychol.by ti skor pomohla ako na dceru ked je hyperaktivna a este to spickovanie...

[zruseny12]

no ja som ucila deti tak,ze som im nedala plienku,a nejak sa naucili bez nejakych metod,ani neviem ako...tazko ti poradim.../obcas sa pocurali,ale islo to velmi rychlo,ani som nevedela ako a nepotrebovali plienky na noc...
a nepomohla by ti decka psycholog.?ci tam nechces ist?

lucka

Rada by som jej nejako pomohla lebo je z toho nervozna a poplakava myslim ze ju tie litka bolievaju z spickovania lebo vraj ma achylovky stiahnute a este jedna otazka ako ju mam oducit od nocnej plienky ked ona sa asi nekontroluje, vodne stale ked ide na nocnik tak si cvrkne

[zruseny12]

...moj syn tiez takto chodil a casom zacal normalne...lekarka mi povedala,ze je to normalne u deti...neviem ako teraz na to pozeraju,ale niekedy s toho vedu nerobili...