jazvy po ovcich kjahniach

tak to je

ja som ona, ale v pohode:)
a ano, skusala - resp. kupila som si tento gel a zacala som ho pouzivat, lenze som pri tom vydrzala asi 3 tyzdne a potom ma to akosi "omrzelo" a prestala som s tym. takze za taky kratky cas ani nebolo mozne, aby sa dostavil efekt.
ale rozhodla som sa, ze v takychto veciach uz budem viac doslednejsia a asi ho opat zacnem pouzivat. ale uz pravidelne a zodpovedne.
a ano, je pravda, ze jazvicky sa daju odstranit aj mnohymi inymi sposobmi (laser, zbrusovanie a pod), ale tieto zalezitosti su predsa len financne drahsie.

leona..

radana jj dermatovenolog je myslim to iste co kozny nie ? asi hej myslim... no neviem ci mi to az tak velmi vadi ale asi sa opytam :...dakujem

radana

Tak to by si musela zajst za koznou,alebo skor za nejakou dermatologickou,v dnesnej dobe sa daju jazvy odstranovat rozne,napr.laserom..

tak to je

no ja myslim, ze este nic nie je stratene. za pokus to urcite stoji. dolezite ale je, aby si bola dosledna, aby si si to poctivo natierala, nie len tak zbezne, lebo az vtedy sa dostavi efekt.

tak to je

no myslim, ze asi kazdy z nas ma par malych jazviciek z dosledku ovcich kiahni.
aj ja mam par takych jazviciek, dokonca dve su na cele. ostatne su uz na miestach, kde su uplne zanedbatelne.
skus si ich potierat Contractubex gelom - zozenies ho v kazdej lekarni. vyborne posobi proti hojeniu jaziev.