Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zelena stolica

palo147852

Zelená stolica znamená, že potrava prešla tráviacou sústavou príliš rýchlo čiže ste toho možno aj veľa pojedli. Keď ale pretrváva dva, tri dni ako píšete tak by ste mali zájisť k doktorovi. Môže to signalizovať otravu žalúdka alebo vážnejšiu chorobu ako sú: Crohnova choroba, celiakia či rakovina.

blecha

aká náhoda, ja som práve včera mala ... som v 1. fázy dukanovej diéty a v 3 dni. A strašne ma prehnalo a stolica bola zelená. Tak dobre som si aj myslela, že asi z toho.

Musím kúpiť dáke vitamíny :P

shark777

caute chcem sa opytat tiez mam dva dni taku zvlastnu tmavo zelenu /sedu stolicu ale pijem tyzden uz creatin pri cviceni ktory je modrej farby a pijem ho 7dcl denne moze to sposobovat to ? inak brucho ma neboli vobec ani nic podobne len ta farba dakujem za odpovede

Andy6666

Je možné zelene zafarbenie stolice pri konzumacii zeleneho čaju(cca 1 liter+/den) a ribezloveho džúsu (2x 1l za 4 dni)?

sestra13

Po prekonaní brušnej chrípky je to normálne...zrejme si držala diétu. Zelená stolica je znakom hladovania, je to "hladová stolica".

slzicenka

a skus uzivat nejake probiotika,dostanes ich v lekarni,podla mna to moze mat suvis s tou prekonanou crevnou chripkou

bambussa

aj ja som to maala ale len jeden den dva krat denne, a citala som ze to moze byt po vypiti cucoriedkoveho dzusu alebo zjedeni cucoriedok co osm sice nemala ale spomenula osm si ze den predtym som vypila dost ribezloveho dzusu tak to asi bolo z toho. Ale inak to moze byt aj z toho ked ti prirychlo travi a zlc sa nestihne vstrebat a vychadza von a farbi stolicu na zeleno. ale radsej zajdi za lekarom ak to bude trvat dlhsie

mufina

nie..ziadne lieky neberiem. Ono to mozno aj suvisi s prekonanim brusnej chripky, ale asi to nie je moc normalne, ked to mam uz 4ty den. Poradte..nemam nieco poskodene?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zelena stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk