Čistenie striebra

lolol5

skuste www.univerzalkamen.sk, žiadne chemikáli, striebro je žiarivé a nemusíš sa obmedzovať n ažiadne platove nadoby ani na to aby si nekvapla na stol, či mala rukavice...nič sa nestane

Catali_na

mám zaručený super recept!! určite skús!!
Do plastovej misky daj striebro, ktoré chceš vyčistiť, popol z cigarety -nemusíš veľa- a trošku zubnej pasty.. poriadne v tejto zmesi striebro obaľ - z každej strany- daj si zovrieť vodu . Do napr. hrnčeka daj hlinenú lyžičku a striebro a celé to zabar vodou... troška pomiešaj , vytiahni striebro a kráásne žiarivé!

sára59

Ja cistim tak striebro a to stale ze dam si do maleho hrnceka vodu JAR a do toho striebro dam to varima desat minut vriet. Potom odlozim zo sporaka a necham to este v tom vychladnut robim to tak uz dlho a zo striebrom sa mi este nic nestalo a prstene nausnice co mam mam len s kamienkami :-) pekny den

katuska666

chcem sa opytat da sa dobre vycistit striebro s octom? dat striebro do octu na jeden den a tak ho uz len s vodou poumyvat pomoze ocot???

AdamKrt

Tusim nejakym SIDOLom, alebo niecim podobnym.

Casto vsak pouzivame zubnu pastu /s obsahom fluoru/, nanies na vatu a vydrhnut. Perfektne to cisti.