Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tlak

Príspevok v téme: tlak
jano sk

CHCCEM SA OPYTAT MAM TAKYTO PROBLEM .: PRED 3 MESIACMI MI LEKÁRKA ZISTILA KRVNY TLAK 130/92. CIZE MI NAORDYNOVALA LIEKY NA VYSOKY KRV. TLAK LODOZ 2,5. PO TYZDNI UZIVANIA SOM POCITOVAL RANO MDLOBY A NEDOBRE SOM SA CITIL,TAK SOM ICH VYSADIL . A TU PRISLO PRVA POHOTOVOST DRUHA TRETIA A POD. RAZ VYSOKY TLAK, RAZ NIZKY HNACKA A POD. BOL SOM NA VYSETRENI NA EKG, KRV VYSLEDKY BOLI OK.POTOM MI INTERNISTA NAORDYNOVAL POL TABLETY LODOZ 2,5 ALE TLAK SA ZVYSOVAL A AJ MOJA NAVSTEVNOST POHOTOVOSTI A NASTALI PROBLEMY BOLEST V LAVEJ STRANE HRUDE A ĽAVEJ STRANE POD LOPATKOV A TO VIAC MENEJ VO VECERNYCH HODINACH. ZASE NASLEDOVALI VYSETRENIA, EKG, KRV, A MASAZE. TERAZ MI ZVYSIL INTERNISTA DAVKU NA CELU TABLETU A PROBLEMI NEPRESTAVAJU TLAK MAM 135 NA 70 A TEP 75. NEVIE MI NIEKTO PORADIT CO TO MOZE BYT. LEKAR ROZPRAVAL ZE TELO SA MUSI S LIEKMI VYSPORIADAT, ZE TO BUDE OK .DAKUJEM

jano sk

Ten magnezium mi internista predpisal . a este pockam tyzden ako pise v letaku a popytam ho o zmenu lieku. lebo tie priznaky su neziaduce ucinky ako pisu v letaku lieku

slzicenka

Skoda,ze ti lekar nechce zmenit lieky,mozno je problem len v tom,ale vies co,skus k tym liekom dolpnat magnezium tablety...jednu celu denne..dostat magnezium i v sumivej forme,no co ti je lepsie,vyskusaj...ak by ti lieky nezaberali,zmen interneho lekara..nie je dobre,ak mas stale vys.tlak,tym padom si ohrozeny kardiovaskularne,cize masvacsi predpoklad na srdieckove zlyhanie alebo mozg.prihodu...jo?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk