Duac gel

ashley474

Ahojte al by mal niekto záujem mam na predaj cele balenie duac gélu. predpísala mi ho kožná bohužiaľ som dostala naňho alergickú reakciu al by mal niekto záujem píšte ashley474@azet.sk

sisi00000

Ahojte , tiež používam tento gél . Tiež skinoren . Cez deň mám skinoren, potom si vyčistím tvár so sírovim mydlom(kawara) večer duac gél tiež museli volat´ do lekárne či ho ešte majú a mali ,du´fam že nie poslednýýý. Po troch dňoch som nemala také červené a zapálene vyrážky musim povedat že to pomáha len sa bojim ze do kedy :P A teraz neviem ktorý s týchto kreémov mi pomáha asi týždeň ich si dávam ale vidno ze je to lepšie . Nakol´ko tie vyrážky sa mi robia z gynekologického hľadiska mi predpisali HA tak uvidíme čo to bude či konečne sa ich zbavím . Aj predtým som brala HA a nemala som ani jednu vyrážku . PO vysadení asi po 4 mesiacov som mala nenormálnu tvár zapálené boľavé vyrážky hlavne brada :( :( musím brať HA :( predpísal mi inú silnejšiu tak uvidÍme .. Ale tie krémiky zatiaľ som spokojnááá . Predtým čo som si čítala o týchto kreémov písali ze AKO to svrbý štípee ...no skinoren ma zo začiatku aj teraz trošku svrbý ale nie je to nič zleééé .. a duac vôbec nič trochu mam suchšiu pleť ale to mi nevadí nakoľko mám mastnú pleť a to neviem teraz od ktorého ... takže zatial PALEC HORE :)

petka23

ahoj, ja mám 16 rokov a používam ho od mojich 14 a môžem ti povedať som za tento gél veľmi šťastná. Mala som tiež dosť nepekné akné a spôsobovala som ho aj tým, že som si do toho stále rýpala, ale začala som používať duac gel a belakne krem a prestala som si do toho rýpať. Robia sa mi take veľmi malínke vyražky, ktoré niesu ani videt a sem tam sa mi spraví aj nejaký nepekný hlavne v období pred menštruáciou ale vôbec to ani neni videt aj veľa ľudí mi povedalo, že mám peknú pleť. Samozrejme to neni len o krémoch. Ja som sa začala o svoju pleť veľmi starať. Odličujem sa micelárnou vodou potom si pleť opláchnem vodou a nanesiem gél, s ktorým si dobre vyčistím pleť. Je to aj o čistení a aj o strave. Ak jedávaš veľmi veľa sladkostí ale hlavne čokolády tá tiež tomu neprospieva. A hlavne dôležitou súčasťou toho je voda. Nikdy som nevypila pred 2 rokmi veľa vody, ale teraz pijávam aj 3-4 litre za deň. Duac gel je veľmi dobrý naozaj, začni piť aj veľa vody a nepapaj veľa chipsov čokolád atd. ( ak jedávaš neviem) a hlavne si do toho nerýp. Je to ťažké nerýpať si do toho viem, ale veľmi to pomôže. Držím palce viem, že je to hnusná vec, ktorá znižuje veľmi sebavedomie.

celes

asi už 2 mesiace ho nemôžem nikde zohnať. vraj sa už prestal vyrábať a nie je ani žiadna náhrada s účinnou látkou. ako ste sa s tým popasovali?

Dominikanika

Prosim vas ako mam nanasat duac gel na tvar hrudnik chrbat a ruky pokial duac gel odfarbuje oblecenie ci lozne pradlo? Ako mam odfarbeniu zabranit? Prosim poradte mi niekto. Pretoze za tychto podmienok je duac gel nepouzitelny... Dakujem

Lujza6

Ani jedná z týchto hlúpych mastičiek a vodičiek mi nepomohla. Po asi 3ročnom trapeni,ked som na brade mala až cysty -nabeh na acne conglobata som zacala užívať aknenormin asi tak 3/4 roka a odvtedy mám krásnu plet,bez jednej jazvyčky....

blablablabla

Najlepsie co som kedy mala.. najprv som si skusala liecit vyrazky volne dostupnymi liecivami ako pityol, zinkova mast, cajovnikovy olej, gafrova mast ale nula bodov. O "zarucenych" receptoch z kuchyne ani nehovorim... az ma to raz prestalo bavit a zasla som ku koznej.. ta mi predpisala nejaky roztok s kyselinou citronovou plus na den skinoren a na noc duac gel. Perfektne to zabralo za dva tyzdne som mala doslova dokonalu plet. Tak povedala po 4mesiscoch ze uz to je teda ok a netreba mi nic predpisovat uz. ... jasne ze za mesiac ,dva bolo vsetko s5... potom mi predpisala aknemycin roztok plus rano skinoren a vecer belakne krem ... pouzivam dva mesiace a nič. Otras,vobec to nezabera. Takže mam pocit že duac je jedine čo zabera. Avšak pozor- iba na noc pretože na slnko sa s tym nesmie a tiez odporucam zo zaciatku kym nieje plet zvyknuta iba "bodkovat" na vyrazky a az tak po tyzdni skusit na celu oblast . Ak mate vyrazky napr. Iba na brade tak Duac zbytocne neaplikujte tam ,kde je plet cista. Postihnute oblasti stacia a zaberie vazne skvele :) pri najblizsej navsteve koznej si ho urcite necham znova predpisat

patricia7979

odporucam epiduo gel,ale nie som si ista, ci ho je dostat na nasom trhu, ja som mala cely zivot problem s akne, sice nie v takej strasnej miere,ale aj v dospelosti, vsetky tie vecicky co ste mali, som mala aj ja,ale pomaha to len v malej miere a nevylieci vam to akne,ked to prestanete pouzivat,zasa sa postupne vyhadzete, ..ja zijem v anglicku, tiez mi tu doktor predpisal duac gel,lebo som ho chcela, lebo som si myslela som,ze je asi najlepsi, zo vsetkych tych veci na akne,ale kedze som mu povedala, ze mi uz ani to nepomaha,tak ani dlho nerozmyslal, a hned mi predpisal epiduo... hned po tyzdni sm mala vysledky, a pouzivam h 4 mesiace, a tvar mam uplne cistu..mozno ho zozeniete cez internet ..vela stastia :)