Zepter kozmetika

modracik

Verča: V lekárňach to nie je pravá Zepter kozmetika,pozor!je treba buď osloviť priamo firmu v Blave,ale tá neponúkne zvýhodnenú cenu,skôr nájsť v Tvojom okolí distribútora f.Zepter.Pred pár rokmi som bola aj ja,ale našla som "čistejšiu "prírodnú kozmetiku, ktorá nemá konkurenciu.....pre viac info, ak by si mala záujem, napíš na môj meil.Tu chodievam zriedka.

Verča_1

Zepter kozmetika sa dá kúpiť aj v lekárňach, ale s kvalitou nie som spokojná.
Dostali sme ju do daru a pleťová kozmetika mastí pleť a krém na ruky sa vyrovná aj lacnejšiemu nie takej značky. Navyše je poriadne drahá.

vsetova

torina, ja som nikdy nejak kremy na ruky napouzivala ale ako som skusila tento zepter balzam na ruky tak nedam dopustit. podla mna ani nic lepsie neni...
xxxxxxxxx ja som kupila na nikashop.sk

Torina

Prečítala som si takmer celú diskusiu a nechápem, kto je MIrka 23. Najprv zepter kozmetiku vychváli, a je ochotná dať kontakt a ponúknuť na ňu zľavu a neskôr na ňu nadáva, mne to pripadá trocha divné... a používam takmer celú radu a je naozaj dobrá a balzam na ruky nemá konkurenciu!

miroslava63

severanka:ale veď pravdu píšem:)
kamillka:ja som to tiež čítala niekde na aktualitách voľakedy

...ved takmer všetky krémy obsahujú parafín v dnešnej dobe, aj modrá nivea čo je krém,ktorý je dosť dlho na trhu nie vydobytok modernej doby. a ešte aké svinstvá horšie nájdeš v kozmetike..moj nazor.

a autorke, zepter nepoznám a ani nepoužívam, len tu sa už viac krát spomínala v diskusiách táto značka