Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zepter kozmetika

kamillka

ale vsak ropa je v dnesnom svete super:D videla som reportaz, kde sa ludi akupali v rope, liecili si jednu koznu chorobu, zevraj tam chodia ludia aj z sk, takze ropa uz nie je toco byvalop

severanka

mirka 23. takemr všetky bežne dostupné balzamy obsahuju parafin, a ešte z toho nikto neumrel... je to na zjemnenie pier...

mirka 23

Eva, to že je parafin z ropy som počula už skôr, na tejto stránke som to nevidela prvýkrát. Skus sa opýtať RNG, čo ti povie na parafin.
Inak parafin je v tom užasnom balzame na pery od Zepteru, čo zväčšuje pery, takže človek sa ho aj napapka, fakt super.

modracik

Zepter kozmetiku pouzivam, som vlastne aj predajca.Zepter Cosmetics dodrziava prisny standard konformity pri vybere rastlin a vedlajsich rastlinnych produktov.Produkty sa systematicky testuju pocas celeho vyrobneho procesu,aby sa zabezpecila ich ucinnost,bezpecnost a hypoalergenne vlastnosti.Su zalozene na baze rtastlinnych proteinov a vytazkov z cerstvo nazbieranych bylin švajciarskych Álp.Zepter má 8 kozmetickych radov, mozno Ti nebolo dobre doporucene, ktory rad je na citlivu plet.Nemam nespokojnych ludi, je vyborna a kvalitna aj pre deti aj pre muzov.

evaevae

mirka- tomu ja neverim. mozno obsahuje nejaka kozmetika ten tzv. parafin z ropy ale isto nema nic spolocne s klasickym parafinovym zabalom. ja so mozem vytvorit stranku ze : www.ekoestedalej.sk a mozem si tam tiez napisat co chcem. na mnohych strankach je mnoho nazorom a vsade iny a hl. kazdy to prezentuje tak ze on ma pravdu. ale zo skusenosti a to nie len mojej a dokonca nie len na slovensku viem ze parafinove zabaly su velmi liecive pomahaju pri roznych zdravotnych a koznych problemoch a zo ziadnej ropy sa to nevyraba.
a ked sme uz pri tej prirodnej kozmetike - ziadna ale uplne ziadna kozmetike nie je 100% prirodna. uz len to ze to dali do takeho tuheho stavu ako je napr. krem tak to nevzniklo ani slnecnym ziarenim ani lisovanim ani odstavovanim. ono je to skor o tom ze velka cast danych produktov obsahuje prirodne casti-sucasti.

eleonora

mnamka - mozes si to objednat aj cez e-shop -odkaz odstránený- a oni ti ho dorucia na dobierku.a ak si z Ba tak si mozes prebrat tovar od zepteru aj osobne.

mnamka257

je tu viacero tem zameranych na zepter kozmetiku...je predajna bezne v drogeriach alebo sa objednava z katalogu ako avon ci oriflame pretoze ja som sa s nou este nestretla

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zepter kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk