Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

jajka001_

henyneh, nie je to take zvlastne ako si myslis, mas silno vyvinutu intuiciu
ja napriklad vzdy najdem to co hladam, lebo "citim" kde je to. predtuchy su tiez celkom bezné. len sa o tom hovori ako o niecom zvlastnom :)

henyneh

Neviem čo sa to deje ale niekedy mam pocit že viem čo sa stane. Niekedy sa mi to sníva alebo sa zamyslím a nejak mi podvedomie naznačí čo sa stane........... Napríklad nedávno sa mi stalo že som hľadala koritnačku- utiekla a išla som na tiche miesto a došlo mi to. Alebo sa mi snívalo že jedna mamina kamarátka porodila a potom sa to stalo. Fakt neviem ako to mam chápať.

baby

takymto veciam veru verim aj ja, osobne skusenosti mi to potvrdili, ze ked sa niekto vkuse vypytuje ako dopadla nejaka dolezita udalost v negativnom zmysle, je to az viditelne, co uz, nepripustat si to !!!!

energetický upír

Ak sa na seba hneváme za to, že sme niečo nezvládli, ak závidíme schopnejším, ak sa nám nedarí a ovládne nás apatia a depresia, pripútavame sa k schopnostiam a nastáva zablokovanie. V takomto prípade nás čakajú ešte vačšie neúspechy, alebo sa objaví niekto, kto nám zabráni realizovať naše schopnosti, čiže sa musíme odtrhnúť od toho, k čomu sme príliš pripútaní.
Existuje aj pripútanosť k šťastnému osudu-keď stále myslíme len na to, aby sa nám všetko darilo.Hneváme sa na tých, ktorí negatívne ovplyvnili náš osud, zámery.Napr. agresivita matky voči iným može zapríčiniť to, že jej dcéra bude agresívna voči sebe- sebapoškodzovanie._/Za zdravie a psychiku dieťaťa vo velkej miere zodpovedajú jeho rodičia.

energetický upír

V energetike ešte existuje pojem pripútanosť.Pripútať sa možno k peniazom, k materiálnym veciam, k práci,k schopnostiam, spoločenskému postaveniu, k svojmu zovňajšku,k rodine..Napr.ak je človek pripútaný k peniazom, pohŕda tými, čo peniaze nemajú, závidí tým, čo ich majú viac, ľutuje, že nedokáže zarobiť viac, stratí zmysel života ak o peniaze príde.Čím viac odsudzuje, opovrhuje a nenávidí, tým viac sa pripútava a rýchlejšie preniká do podvedomia agresia.A potom sa dostavia donucovacie mechanizmy očistenia- urážky, nepríjemnosti. Ak nevie prijať a pozitívne spracovať tieto duchovné útrapy, nasledujú útrapy fyzické:úrazy, choroby, nehody a v krajnom prípade, ak to človek nechce pochopiť a zmeniť aj smrť.Niekto radšej zomrie, akoby mal niečo zmeniť.

666

tak ja som zistila,ze ani nejlepsie spravanie k nemu nepomaha,stale zalezi na nom,ked chce je normalny,ked ma chut na problem urobi ho.Cim viac ma vidi spokojnesiu tym sa viac snazi ma nejakym sposobom vytocit.Je to zbytocne o tom pisat,asi jedine riesenie je od neho odist,ked chcem zit v pokoji.

julča6

Ja sa snažím reagovať kľudnejšie a odchádzam z miestnosti,kde sa ten jedoš nachádza.Tiež mi poradili vysielať k nemu pozitívnu energiu a mám pocit,že sa to lepší.