Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

[zruseny12]

ja som sa napr.snazila,s nou vychadzat po dobrom,ked sa dcera narodila,druh tam nechcel chodit, lebo mali nejake problemi medzi sebou,ale koli mne zacal,lebo som ho prehovorila,ale aj tak sa to otocilo proti mne...tak nechapem,uz ako clovek sa ma chovat...

damian

Alicia, zlo mozes odrazit, ale asi len dobrom - tym, ze napriklad zelas tomu cloveku vsetko dobre, nepreklinas ho, nenadavas nan. Vtedy sa zlo odrazi ako bumerang a vrati sa k siritelovi.

[zruseny12]

alicia...ale tej zene nie je nic...ona je zdrava ako repaja som bola tiez zdrava,ked som ju spoznala...aspon bola,ona skor stale nadava,nic sa jej nepaci atd.nikto sa jej nepaci...z nicim nie je spokojna...

neviem ako to myslis,ze sa niekto postazuje,co mu je a berie tym energiu?mne to skor ubera ked rozpravam o problemoch a nie pridava energiu...

alicia

Hovorí sa,že ten kto vysiela zlo, teda niekomu niečo zlé praje, tak sa to zlo k nemu vráti ako bumerang. Ale asi ani to nie je pravidlom, lebo darmo sa nehovorí že zlá zelina nevyhynie.
Keď sa ale niekto sústavne niekomu žaluje ako zle sa cíti, koľko má chorôb atď.... tak vtedy údajne tento chorý človek - sťažovateľ si cucne z energie človeka, ktorému sa žaluje. Niečo na tom energetizme bude. Lenže niektorí ľudia sú vraj energeticky silní a energiu z iných berú nevedomky, bez zlého úmyslu.

[zruseny12]

UPIR...bola by som velmi rada,keby si tu este nieco popisal a poradil,ako sa branit takym ludom...
kde pouzivaju slova...na ublizenie atd.

[zruseny12]

energicky upir...neviem,ale myslim,ze to vobec nefunguje...to,ze ja budem sirit dobro a lasku...aspon tu u nas v okoli...cim viac ukazuje clovek,ze vie odpustit atd.tym viac sa mu to vracia v podobe zla...preto si myslim,ze ma matka druha prekliala...ochorela som po narodeni dceri,ale dceru mam z druhom...a odvtedy mam zdravotne aj osobne problemi stale,nie ale mojou vinnou...neviem ako by som to vysvetlila...raz som pisala na teletext a tam mi jedna povela,ze som velmi SILNE PREKLIATA...alebo neviem ako sa to presne povie...a, ze so mnou bude mat vela roboty a potom sa uz neozvala...
clovek ked ma take problemi,tak nad vsetkym rozmysla a kladie si vselijake otazky a hlada odpovede...na to.
Mne sa osvedcilo,ze dobrotou neprerazim,cim viac odpustam som dobra atd.tym je to viac proti mne...je to velmi zlozite...jedna tu z fora mi poradila,ze mam nosit zapinaci spendlik,nosim ho...ale,neviem ci je na nieco dobry...
kamoska/byvala mi dala svetenu vodu-ked to bola svetena voda,ked mi nenaliala len vody z vodovodu.../a nepomohlo...
obcas ma napadne,ze ci by to skoncilo,keby som sa rozisla s druhom...lebo jeho matka,ma strasne preklinala a nadavala mi,ze ja som ta, co som ho zviedla atd.a sirila to vsade po okoli...a ze ho mam pre peniaze atd.proste sprostoviny...
rozmyslala som,ze co by potom kricala,a ci by sa tie jej slova este nejak na mne prejavovali....
ja si poviem,ze mam ciste svedomie,ale asi to nestaci,proti takej bosorke ako je ona...

energetický upír

Existuje viac sposobov očisty a ochrany a to na fyzickej úrovni, energetickej úrovni a doležitá je aj práca na sebe,cvičiť silu svojej predstavivosti- vytváranie obrazov v mysli.Snažiť sa o dobrotu a lásku- v tom je tajomstvo nezraniteľnosti na energetickej úrovni.
Príkladom čistenia od negatívnych energií je teplý kúpel s rozpustenou morskou soľou.Je to na dlhšiu debatu.

kindo

veru nieste daleko od pravdy,svet zacina chapat ze sme v spojeni s matkou prirodov a voda je na ocistu najlepsia...

ajja

Ked uz sa musis denne s tou osobou vidiet, tak sa aspon snaz, aby sa k tebe velmi nepriblizila, nech sa ta nedotyka. Nedovol jej "narusit tvoje kruhy" /tak sa to hovori :o)/. Ak sa s nou rozpravas, tak si zaloz ruky na prsiach prekrizenim pod pazuchy, ak sedis prekriz si kolena tak, aby si lono mala od tej osoby prec. Ta sprcha funguje, niekedy si staci umyt ruky od predlaktia dole pod prudom studenej vody. A hlavne si povedz, ze tieto mini pomocky su odskusane a zaberu aj u teba. Vies, ale vsetko zalezi len a len na nas, takito manipulatori su len druhoradi :o)

mirajka

Ja mam kamosku, ktora sa lieci na psychiatrii kvoli schizofrenii a ona ma taky divny pohlad a tak ma cicia, ze s nou nevladzem byt dlhsie ako hodinu. Jaz som s nou bola na dovolenke a vratila som sa na hranici psychickeho zrutenia. Vyslovene mi je z nej psychicky zle, hoci navonok to vyzera vsetko normalne.