Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

energetický upír

Energetický upír- viac mužov ako žien. Vzniká ak človeku niečo dlhodobo veľmi chýba a nevie si to doplniť. Berie energiu od ľudí, najviac sa im darí a živia sa, vo veľkých davoch ľudí- supermarkety, v autobuse- ľudia nervózni.Bolesť hlavy je prvým a jasným príznakom toho, že nám niekto cicia energiu.
Potrebujú v nás vyvolať nepokoj, hádkou, žiarlivosťou.
Smútok, strach, nervozita = spúšťače na uvolnenie našej energie.

kajusha

vygoogluj si rastlinku očistec....Alebo pentagram (talizman, neviem co je na tom pravdy, niekto ma pocit, ze daco na tom je...tiez som ho zacala nosit a je pravda, ze isty ludia sa odvtedy neradi zdrzuju v mojej pritomnosti...ale...ktohovie:)

aaaaaaaaa

Ja tomu verim ze niekto moze zle posobit na druheho svojou pritomnostou, myslienkami, priat mu zle, niekedy staci len zavist. Ale neviem ako sa proti tomu ucinne branit. Snazim si to nepripustat.

[zruseny12]

...tiez mam pocit,ze ma prekliala matka mojho druha,ale neviem ako mam s tym ja bojovat....niekedy mi to pripada ako zly sen vsetko...trva to odkedy som spolu s druhom a spoznala som jeho rodinu...

aaaaaaaa

Moze byt ze niekto na teba takto negativne vplyva alebo mas ten pocit, pokial si senzibilnejsi. Neviem co by som ti poradila, ale ja som tiez citlivejsia na vonkajsie podnety a mne velmi pomaha ked pridem domov a osprchujem sa, akoby som zmyla zo seba vsetko negativne z celeho dna.