Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

666

len zaujimave,ze keby som do neho zaparala bolo by velmi zle.Uz sa to par krat stalo,a to som mu povedala len pravdu,ziadne zaparanie.Zbalil sa a odisiel.Ale,mas pravdu,nebudem si to vsimat.

jajka001

asi ste uplne opacne povahy ty si ta co ma rada pokoj a poriadok a jeho to drazdi, potrebuje vzruch, nejaku akciu a tak, tak ta vytaca nech ma zabavu. adrenalin vo vztahu je fajn kym to bavi obe strany a nie su tam deti. my s partnerom sa radi dotahujeme ale musim aj ja na to mat naladu. ak nerespektuje ze ta vytaca a ublizuje ti tym tak to nie je v poriadku. v prvom rade, nesmies si nechat ublizovat, ked ta zacne vytacat tak proste odid a povedz nech ti da pokoj.

666

vies jajka,aj toto skusam,ale su situacie,ze urobi taku vec,ze clovek musi reagovat.Ale,asi to budem riesit takym sposobom,ze si to sama preberiem v hlave a nebudem reagovat krikom a neukazem mu,ze sa ma to dotklo.Ale som clovek,a na vsetko nemozem reagovat chladne,tiez mam nejake city.

666

ja som optimista a snazim sa aby sme zili v klude a pohode,ale mne pripada,ze on prave ten pokoj chce stale narusat.Tazko sa to pise,lebo kto to nezazije tazko to pochopi.Obcas ma napadne,ze je to aj psychicke tyranie,lebo da aj na ludi,ktory sa snazia skodit,nie pomahat,ma velmi zvlastne chovanie.Lebo ja si myslim,ze
clovek by mal rodine pomahat a nie jej skodit.

ika2305

666: Ak ťa partner vedome energeticky vyčerpáva nie je to vôbec dobré. Rozprávala si sa ním otvorene ako to všetko vnímaš a čo ti to spôsobuje? Poznám dosť ľudí, ktorým sa ulahodí, keď "vytočia" toho druhého. Prenesú svoju zlosť alebo akékoľvek iné negatívne emócie na druhého a oni sú potom spokojní, dobití cudzou pozitívnou energiou.

energetický upír

Veľa vecí sa dá zmeniť, keď človek zmení postoj k životu.Keď pochopí svoje chyby a snaží sa ich neopakovať.A potom sa stáva lepším, duchovnejším, zlepšuje sa jeho psychika, zdravie, všetky stránky života.

energetický upír

Pri dobrej voli sa dá všetko riešiť.Stále tu tvrdím, že zo všetkého najdoležitejšia láska a odpúšťanie.Žiadny človek nie je vyslovene zlý, niekedy potrebuje len správne nasmerovať.Nemožem tu rozhodovať o vašom vzťahu, čo máte urobiť, lebo máte slobodnú volu.