Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

otazka

samozrejme ze jemu to tak vyhovuje ale to neznamena ze bude ovladat ludi ktorych on chce, to je tvoje telo tvoja mysel a tvoj zivot a mas pravo zit slobodne a tak ako ty chces
odkial si? das mi maila?

666

ja by som sa toho chcela velmi zbavit,lebo tuzim po pohode a kludnom rodinom zivote,ale mne pripada,ze jemu to tak vyhovuje.

otazka

a chcete sa toho zbavit? je to nebezpecne sa zahravat s okultistickymi vecami iked clovek si povie ze ved co ved to nic nieje ale potom sa dostane do stadia kedy nieco nim manipuluje a moze to skoncit skutocne zle...

666

no,ja sa snazim kontrolovat,ale niekedy to nejde,robi veci, ktore vie ,ze ma rozculia.A mas pravdu,ze to velmi zle vplyva na deti,ale v konecnom dosledku zostavam na vine len ja,lebo nikto nevie,preco vsetko vznika napr.ten krik.
Kazdy vidi len krik,ale ze kricim z bezradnosti,to malo kto vie.A vsimla som si este jednej veci,ze na nikoho si netrufne,len na mna.

energetický upír

Tieto energetické útoky neostávajú bez následku.Vracajú sa človeku aj v inej podobe. A najhoršie je, že ovplyvňujú aj deti, ak ich máte.Človek, ktorý sa háda v miestnosti, vplýva na zdravie všetkých, čo tam sú.

666

tak podobne to mam aj ja.|Len s tym rozdielom,ze nic necitim ziadne vlny,ale presne,si myslim,ze moj druh sa tiez tak nabija.Pretoze mna vytaca,on je ticho spokojny a ja kricim a tym prichadzam o energiu,vie o tom a aj tak to robi,a myslim,ze mu to robi velmi dobre.

julča6

Hoci sa to naozaj zdá divné,žiaľ,aj ja takýmto veciam verím.Pre mňa je energetickým upírom môj manžel.Ked je doma, hoci aj v inej miestnosti ako som ja,cítim také čudné nepríjemné pocity,akoby vlny.Ale len čo sa vzdiali,odíde,cítim úľavu. Veľmi rád vyhľadáva spory,škriepky, a útočí tak dlho,kým nevybuchnem.Ked sa mu podarí vytočiť ma,okamžite je kľudný.A hovorí,že on ak niekomu vynadá/hocikomu,či už podriadenému,alebo aj neznámemu/,tak sa tým dobíja,že mu to robí dobre.
A ked je už v pohode,tak hovorí,že som jeho elektráreň,ktorou sa dobíja....hmmm....ale mňa to ničí.

jajka_001

ja som kedysi o tomto citala take tie okultisticke clanky, volaju to tusim nocna mora, vraj pomaha prekrizit ruky a nohy. na tej hrane medzi spankom a bdenim je clovek citlivy na nejake tie cudzie energie, mozno duchov. mozno pomoze umiestnit v miestnosti nejake tie ocistujuce kamene

energetický upír

MUFINA,može to byť všeličo. Niekto by ťa poslal k psychiatrovi, k psychológovi, niekto by možno povedal, že sa nudíš a nevieš čo zo sebou atď.Ja možem len konštatovať, že niečo podobné sa často stáva malým deťom, odborníci tomu hovoria nočný des. Spať treba ísť vždy pokiaľ možno v kľude, nerozrušovať sa nejakými silnými emotívnymi vnemami/filmy,hádky, hlučná hudba/Čo sa týka prostredia v ktorom zaspávaš, je doležité ako je usporiadaná izba, poloha postele, farby stien, posteľnej bielizne, čo je uložené v blízkosti postele.Podvedomie človeka číta informácie napr.z kníh, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti. K aktívnemu čítaniu
informácií dochádza najma vo sne.Čo možeš urobiť, je prečítať si príspevky v tejto téme, prípadne urobiť nejaké opatrenia. Zatiaľ toľko.