Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

mufina

uz asi dva roky ma trapi zaspavanie..ale nie v tom zmysle, ze sa mi neda zaspat, ale mam akoby nejake mory..najprv to prebiehalo tak, ze vo faze zaspavania, ked mozog este trochu bdel,tak ma vzdy zacalo nieco dusit, matat..a ja nie a nie sa zobudit, snazila som sa to odohnat, ale telo neposluchalo..pritom som pocula, co sa kolo mna deje (napr.bolo pustene radio alebo tak..)a teraz v poslednom case ked zaspavam, sa citim ako v nejakom horore, proste stale ma cosi dusi,chce ma zabit.. akoby okolo mna boli nejake zvlastne sily a ja len vrieskam a branim sa, no vazne ako z hororu..vcera som sa asi 10krat zobudila na taketo horory z toho polospanku, az kym som konecne od vycerpania nezapala.. vzdy to pride v tej faze zaspavania..myslite, ze je to podvedomie, alebo su okolo mna nejake zle sily? ako to mozem odstranit? dakujem

energetický upír

Biela labuť, z tvojej strany je dobré, že to takto vnímaš a nechceš ubližovať, tvoja snaha zlepšuje túto situáciu.A ešte je treba vedieť, že ani obviňovať seba za nič netreba. Možno tomu neuveríš, ale pomáha, keď ľudia pošlú želanie, aby sa Ti dostalo tolko lásky, koľko potrebuješ- ide v podstate o modlitbu za Teba a v momente sa tvoja energetika začne vylaďovať.aKéKOLVEK OBVIŇOVANIE SEBA alebo niekoho iného treba vylúčiť.Funguje to.

ika2305

Máte tu zaujímavú a prospešnú tému. Pridávam sa k diskusii k vám. Energia je základom nášho života. Bez energie by sme tu neboli. Naučiť sa ju efektívne využívať je veľmi dôležité. Nie je to ľahké, ak sa to však naučíme môže nám to v mnohom pomôcť. Východné civilizácie sa zaoberajú touto problematikou už tisícky rokov. O narábaní s energiou nám veľa môže povedať čínska filozofia feng šuej. Verím v energetických upírov nakoľko energia je nielen pozitívna, ale aj negatívna a môže byť nielen v ľuďoch, ale aj predmetoch všade okolo nás. Páčia sa mi slová Damiána, že človek nepochopí duchovno, lebo je pod vplyvom matérie. Máme toľko vymožeností, ktoré nás vzďaľujú od duchovna. Rebríček hôdnot je skôr materialitický ako duchovný. Máme dosť a chceme mať ešte viac. Porovnávame sa s inými. Sme neprajní, závisliví, žiarliví. A to všetko je negatívna energia. My sami sme častokrát zdrojmi negatívnej energie. Prečo to robíme? Nechceme alebo sa bojíme veriť, že láska a dobro je to správne. Mnohí zažili situácie, kde dobro nebolo ocenené a preto sú skeptickí. Treba si však uvedomiť,že zlo nám nijako neprospeje, skôr si škodíme. Sme negatívni a to sa šíri ďalej na iných. Negatívna energia sa zachytáva aj vo veciach okolo nás. Napríklad v oblečení, nábytku, kobercoch, stenách atď. Raz som stretla energeticky silného človeka v MHD. Nikdy predtým som sa nestretla s tým, čo sa mi stalo. Autobus bol preplnený ľuďmi, napriek tomu však jeden pán sústredil na mňa pozornosť.Bol to nejaký aziat.Nebol to však pohľad, keď sa muž pozerá na ženu, ktorá sa mu páči. Cítila som sa veľmi nepríjemne, jeho pohľadu sa nedalo uhnúť. Nevedela som, čo mám robiť. Mal akúsi psychickú prevahu. Jeho pohľad bol veľmi silný. Keď som napokon vystúpila, bolo mi veľmi zle. Priam na zvracanie a celý deň som bola veľmi slabá a energeticky niekde na minime. Bolo mi jasné, že to bol energetický upír, ktorý sa mňa napojil a ťahal energiu. Odvtedy si vždy prekrížim, buď nohy alebo ruky alebo oboje. Je to akýsi spontánny úkon, automatická obrana. Bolo to zvláštne, pretože som vedela, kto ma \"okradol\" o energiu a nevedela som sa ubrániť. Nerada chodím do davu, lebo tam číha veľa upírov. Dokážu človeka riadne vycicať a neviete kto to bol. Zo supermarketov, hypermarketov a rôznych obchoďákov chodievam tiež vyčerpaná, jarmoky ma rovnako unavujú. Koncentrácia väčieho počtu ľudí mi nerobí dobre. Do prírody sa chodím energeticky dobíjať. Zdravý veľký strom, dokáže dodať obrovské množstvo energie.

xxxx

ja ked somcestoval vlakom ked som siel na vlak bol som culi. Ked som z vlaku vystupil ledva som prisiel domov. Stalo sa mi to viac krat. Ked som v kupe sam je mi dobre. Vacsina ludi ked si prisadne nic necitim. Ked sa zacnem citit slabsie aj ked na nikoho nehladim ani on na mna, radsej idim inam. V autobuse sa mi to stava skoro zakazdym. preto nim moc nechodim. Sprcha pomoze len trochu. Najest sa, vyspat, ist na vzduch nepomaha. ked mi hori doma sviecka a je nas viac tak mi je lepsie ako ked nehori. Pri pocitaci sedim aj 5 hodin v kuse a nic mi nieje. Na internate byvame viaceri. Ked tam nieje jeden znich je mi dobre. Ak pride ochoriem. Ak pride este jeden, co spava s nim neochoriem a ten co spava snim sa citi tiez zle.

energetický upír

Pre ľudi, ktorí potrebujú posilniť svoje biopole je vhodný takto pripravený nápoj: Do 2 dcl sa pridá polievková lyžica roztlčených slnečnicových semien aj so šupkami, lúhuje sa to 8 hodín.Potom scediť, rozdeliť na 3 dávky.Jednu dávku vypiť nalačno ráno, druhú pred obedom, tretiu pred večerou.
Kúpeľ na posilnenie biopola sa odporúča praktizovať raz za týždeň:/ večer pred spaním/
Do 30lvody teplej 38 stupňov naliať liter vínneho octu a nasypať 1 kg morskej soli. V kúpeli treba sedieť tak, aby oblasť srdca nebola ponorená vo vode. Kúpeľ má trvať 20 min., potom sa neutrieť, iba zabaliť do osušky a ísť odpočívať.Ráno sa osprchovať vlažnou vodou.
Je toho ešte veľmi veľa, o čom sa dá písať v súvislosti s tým ako má človek žiť/životný štýl, myslenie/ tak, aby neubližoval sám sebe a aj svojim potomkom.Pretože naša energetika je prepojená s energetikou našich príbuzných.A zodpovedáme takto nielen za svoje, ale aj ich zdravie.

[zruseny12]

jajka,no s tym nesuhlasim,ze ked sa clovek postazuje...ze mu nieco je,alebo ze mu niekto ublizuje...,ze hned taha energiu...od druhych...
lebo...ten kto ublizuje sa ani nemoze stazovat...a ten berie energiu skor...
a ten kto sa stazuje,je normalne ,ze sa ozyva,lebo je bezradny a potrebuje pomoc...
ale je pravda,ze su ludia,ktory sa stazuju a zvelicuju a to je nieco ine...a takych ludi by som uz nazvala UPIRMI....

jajka001

niektorí ludia sú vnímavejší, citlivejší a skôr zaregistruju nejakeho toho "upíra", iní si to ani nevšimnu, je to tiez o nejakej psychickej imunite, vnutornej sile jednotliveho človeka. "upiri" su ludia vnutorne nevyrovnani, bud im chyba sebadôvera alebo maju potrebu inych ludi manipulovať. Bud sa im vyhybajte, alebo ich ignorujte. Patria tam aj ludia čo sa stále sťažujú, niečo stále vyžadujú, otravujú so zbytočnosťami, vyplakávajú ako im všetci ubližujú, alebo také tie šefovske, vedúce typy, ktoré vás nútia robiť niečo čo ani vlastne robiť nechcete. A nemate to v naplni prace :)čo sa týka toho prechádzania sa v dave, mňa to občas vyčerpáva a inokedy zase dobíja, záleží od atmosféry, ja neznášam obchodné centrá ale festivaly, koncerty naopak

hgh

Ja podobnm veciam - poviem pravdu - neverm. Ale ak m pocit ze sa v pritomnosti tej osobi jednoducho necitis dobre, povedz jej to. Alebo, m cas si ju vsimat??? Nevsimaj si ju. Je to na tebe.