Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

biela labut

ano musim reagovať na tuto temu.nikdy som na niečo take neverila,ale aj ja som jeden s tych´upirov´.ked ma boli hlava,stači že niekomu poviem jaj ako ma boli hlava,no verte neverte bolest po par minutach ustupi,ale chudak ten co je blizko pri mne.alebo citim sa vyčerpana,stači že pojdem tam kde je niekto čuly,ja odchadzam plna energi,ale ostatny su hotovy.nerobim to schvalne to určite nie.nemožem za to.No ale zase ja nerada chodim do nakupnych centier,na všelijake zabavy a podobne kde je moc ludi, lebo domou pridem s migrenou a ubita ako pes.ako male dieta som sa vyhybala ludom, aspon too tak hovorila mama,no teraz radte vedci 21 storočia.

[zruseny12]

anafalbet...mas pravdu,niektory skodia a vedome a radi,ale to uz su ludia skor by som povedala,ze sa vobec pred nicim nezastavia...ani pred nejakymi vecami,co pri sebe clovek nosi...poznam tiez takych par ludi,co piju krv a energiu druhym...sak aj mne/napr.susedka nad nami...a tu nezastavi nic...je to tak blba povaha,ze ona rastie tym ako robi zle-a bez toho by nezila...len neviem ,ci to uz patri do tej temi.../

piponero

Ked ho zbijes ako psa...,ze si kresnu mater p..... tak ti nebude sediet v zaludku,potom sa jemu nebude darit..:)

analfabet

odkaz večernici:Tvoje chápanie v tomto zmysle je velmi obmedzené!Existujú ludia ktorý vedome a podotýkam velmi radi, škodia v tomto smere iným.Vedátorstvo 21storočia je tu zbytočne spominat.Zabúdaš na jeden nezanedbatetelny fakt že Gény s touto pliagou sa dedia!

damian

Maja8, ti ludia co "cicaju" energiu, o tom zvycajne nevedia. Ak o tom vedia a zneuzivaju to, potom je to niekolkonasobny problem.

zuzak

energeticky upir je clovek v kt. pritomnosti sa necitime dobre, citime sa vycerpane...on si to vobec nemusi uvedomovat aky ma na nas vplyv lebo jemu je naopak v nasej pritomnosti dobre...pretoze on energiu nadobuda narozdiel od nas...niekedy to je len pohladom, niekedy potrebuje aj dotyk... moze to byt aj blizka osoba, ta o tom ale nemusi vediet, no niekto to vyuziva naschval-rad skuma jak sa ludia tvaria a citia v jeho spolocnosti...je to dost divne ale existuje to...kazdy si to moze vysvetlit po svojom, ja to beriem takto...