Okultimus- zlé sily?

Príspevok v téme: Okultimus- zlé sily?
analfabet

Poslednú dobu mávam silný pocit že určitá osoba mi doslova -škodí.Je to síce možno len moja sugescia ale v pritomnosti tej dotyčnej osoby sa mi nič nedarí ale absolútne nič!!? Je to človek velmi silným zrakom a velkými očami,ktoré ina osoba npr.ja cítim až vžalúdku.Neviem ako sa proti tomu brániť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti? Zial bohu neviem sa tej dotyčnej osobe deno- dene vyhnúť.

energetický upír

Ametystka, ak po kúpeli ostala vo vaničke zrazenina, potom čistec splnil svoj účel. Možem sa vrátiť konkrétne k urieknutiu- dostať z očí, hovoria tomu aj skapať z očí.Často ide o nevedomý proces zo strany človeka ktorý odčerpáva, on často ani nechce škodiť a stáva sa to ľuďom s narušeným biopolom- oslabený energetický obal.Ak tento upírizmus trvá dlhšie može sposobiť fyziologické poruchy orgánov.Malé deti sú zvlášť citlivé.Do dnešných čias niektoré matky uvezujú na ruku dieťaťa červenú stužku, šnúrku./červená- farba energie, sily, najdynamickejšia/Aj dospelý, ktorý máva tieto problémy:pulzujúca bolesť hlavy, tras tela, nutkanie na vracanie, vracanie, zívanie, studený pot, mdloby,celková slabosť a má podozrenie na túto záležitosť, može pri sebe nosiť niečo červené. Sú aj sposoby na posilnovanie svojho biopoľa.A dá sa pracovať duševne- cvičiť predstavivosť- vytvárať si obrazy, v ktorých celé telo človeka obaluje biele svetlo, cez ktoré nič neprenikne alebo predstavovať si seba akoby obaleného vo vajíčku.Ale najdoležitejšia zo všetkého je láska, tá je liekom na všetko.

svetlana6

osobne poznam aj par "energ. upirov", ktori vedia, ako na niektorych ludi posobia a zneuzivaju to. zazila som stretnutia s nimi. na niekoho jednoducho neposobili vobec, ini ludia s nimi nevydrzia ani za jednym stolom, v jednej miestnosti, je im zle, su nervozni, fajcia pri nich jednu od druhej a pod...

svetlana6

vecernica nemala by si takto ludi odsudzovat, len kvoli tomu ze teba sa to netyka. vsetko sa neda vysvetlit logikou. ano, vela veci v dnesnej dobe je biznis...pracovat s energiou sa vsak da. niektori ludia to skutocne dokazu zneuzivat.ide o to, ze nie vsetci su taki senzitivni, aby im to mohlo nejak ublizit...

[zruseny12]

vecernica,kym sa ti nic neprihodi,tak tomu verit nebudes...ja som tiez neverila to z oci zo synom,ale ked som to videla verim tomu...
kazdy veri niecomu...co zazil...ja zasa neverim takym veciam,ako ze sa zjavuje detom a ludom Panna maria?prepac,ale ja zasa neverim takym veciam.ALE NEBERIEM IM TO....a to v Boha verim..../
takze nechajme kazdemu nech si veri v co chce...
ZI A NECHAJ ZIT...

vecernica

ako mozu ludia v 21 storoci ,,byt tak povercivy?ale je to dobry bussines..hned si idem robit zivnost na predaj kamenov, vonnych tyciniek ,vestedie tarot numerologii a podobnych nezmyslov.bussines na hlupakoch, dik za typ.Inak k tym ociam a co ta tak znervoznuju ,je to obycajna psychlogia. mne uz sa zda ze clovek co neverim takym kravinam ako som tu spomenula,,,je uz ASI V TOMTO SVETE vadny,,IN jE VERIT a byt povercivy...ja neviem niekto tu asi nema v poriadku iq...............asi to budem ja,,hhahahahhahahhaha ,alebo?

[zruseny12]

sandy,nebudes sa s tebou natahovat...asi potrebujes do niekoho rypnut...a ulavit si...nevyhovaraj sa na krasu slovenciny,lebo ju mame uz taku skomolenu...a ked sa ti zle cita,tak necitaj a chod pliest,alebo robit nieco uzitocnejsie...toto ja od teba beriem ako rypnutie...pa

sandy21

mariaa, nasa pekna slovencina nas odlisuje od ostatnych narodov, preto by sme si ju mali chranit a nie robit hrubky kade-tade.

aaaaaaaa

Mna nici hlavne ta ludska zavist, to je na slovensku narodny sport.
Este ma napadlo aj ked nie celkom k teme, verim aj na to ze ked sa stane v dome, miestnosti nieco zle, tak ta energia zostava v stenach, vraj pomaha na to vysvätenie.

[zruseny12]

..no ja verim nejakym veciam,moj syn zasa mal z oci...boli sme na svadbe a po svadbe druhy den sa nemohol postavit na nohy...cely den nic nejedol,bol slaby,len lezal/inak bol hyperaktivny.../vecer nechcela ani poriadne spat,a akurat prisla kamaratka,tak ju napadlo,ze urobi mu z oci...dala sa mu potom trochu tej vody napit...a to dieta akokeby ozilo...keby som to nevidela na vlastne oci,asi by som tomu ani neverila...