Ako spravne masturbovat

kubíček

Mám 14 a ani ho nemamam stoporeny a je 13CM. A masturbujem 2-krát denne. Neviem či ho mám velky a či ho budem mať ešte väčší. A či nebudem mať nejaké problémy. A či neni nejaka baba v 14 rokoch to so mnou robiť v okolí ILAVI A PÚCHOVA

fanny

Ja masturbujem od malička vtedy prstami a teraz to robim aj pri sexe s manželom, prstami alebo vibrátorom. Odporúčam je to príjemné.

radanadzlato

chlapci, vy si naozaj myslíte, že keď vyrastiete, bude sex najdôležitejšou vecou vo vašom živote? /a preto sa na ňu takto pripravujete/? Lebo dospelosť je hlavne o morálnych vlastnostiach, zodpovednosti, spoľahlivosti. Tomu sa radšej učte, pracujte na sebe, aby z vás vyrástli čestní muži. Pretože ak budete ďalej takto pokračovať, stanú sa z vás egoisti, ktorí nebudú schopní lásky a nebudú ani vedieť ovládať svoje sexuálne pudy. A takých mužov seriózne dievčatá nemôžu obdivovať.

yoyo2

Nazdar mam 14 a chcem sa spitak ako si mam masturbovať ked na spodne strane penisu mam takú ako keby ružovú šnúrku ktorá drží žaluď a predkožku čo mam stim robiť prosím poradte ??

Daff

Mám 15 rokov. vždy ked si vyhoním tak mi ešte dva dni ostane taky napuchnutý penis... môže mi niekto poradiť ako sa tomu vyhnuť alebo čo to je? :)

Like a Boss

Ja masturbujem, bavi ma to, mam 12 rokov a pri mastutbacii ma moj kamos 20 cm.....je to normalne ze ma 20cm ?