Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako spravne masturbovat

skodamazda

No prečítal som si vaše príspevky a rozhodol som sa aj ja podeliť. Ja si večer idem ľahnúť asi po hodine spánku mi ho žena pomaličky masturbuje ja pritom nič necítim lebo tvrdo spím keď sa vystriekam stále spím ale ráno sa zobudím s pocitom úplne vyprázdnených vajec je to bohovské lepšie ako keď sa vistriekam pri sexe.

proste chalan

hej, ja mam 15 a 14cm, poprve som striekal až v 14tich... dovtedy to bolo len suche, ale teraz ked mam 15, tak striekam tak vela, ze s tym mam problem,

takze, aby si striekal,potrebujes len cas...

macko123

rad niečo nové vyskúšam mam 15r 15cm som chalan. mozem skusit niečo aj s chalanom... nie som gay len na skúšku :)

Proste chalan.

Ako sory, ale čistá vola nestačí, bo aj keď abstinuješ, tak po niekoľkých dňoch sa ti fyzicky naplnia nadsemenniky a telo sa chce tohoto nadbytku zbaviť a to vedie až k neschopnosti zaspať alebo extrasilnej erekcí plus nadbytok testosteronu a preto máš strašné nutkanie honiť

čistá láska

wilko, sexualita je veľký dar, ale masturbácia je jeho zneužitím. Má slúžiť láske k druhému. Keď vyrastieš a budeš chcieť z lásky žiť so svojou vyvolenou v manželstve, sexualita bude vašim vzájomným darom. Bude niečím, čo budete prežívať spolu, budete sa tým navzájom obohacovať a dopĺňať.

Teraz tento dar používaš výlučne pre seba. Sám so sebou si navodzuješ pocity a stavy, ktoré by si mal raz zažívať s manželkou. Možno si niekde počul, že masturbáciou sa pripravuješ na sexuálny život so ženou. Je to klamstvo. Tí, ktorí dlho masturbujú, o ženu strácajú záujem, pretože si vystačia aj bez nej. Ak aj ženu chcú, pozerajú sa na ňu ako na predmet, ktorý im môže priniesť pôžitok, a to ženu bolí. Majú problém naozaj ľúbiť, lebo telesnosť a sexuálna žiadostivosť ich zaslepuje a preto nedokážu nesebecky milovať. Milujú v prvom rade seba a myslia na seba a svoje sexuálne uspokojenie. Taký muž je otrokom vlastnej zmyselnosti a karikatúrou skutočného muža.

Najlepšie čo môžeš urobiť, je prestať s masturbáciou. Každodenná masturbácia môže viesť k závislosti, a to už je vážny problém.

Masturbácia nie je nič, čím by sa mohol chlapec/muž chváliť. Chváliť sa možno naopak sexuálnou zdržanlivosťou, lebo masturbovať je ľahké, ale nemasturbovať, to chce vôľu a výdrž, a to ctí muža. Nechcel by si sebe aj iným ukázať, že nie si slaboch a vieš sa ovládať?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako spravne masturbovat - Fórum - ZDRAVIE.sk