necvhcem ju stratit co teraz??:((

Príspevok v téme: necvhcem ju stratit co teraz??:((
boriseek

ahojte..vo svojom zivote mam druhy vztah proste prvu holku som miloval rozisli sme sa zial po polroku nasiel som si inu sme spolu 1,5roka...dva tyzdne pred 1,5rocnym vyrocim ma nacapala v objati s jednou babou-pricom to bolo len kamaratske objatie ale pohnevala sa...
na nase vyrocie somju pozval ku sebe na byt..objedsnal som z restiky jej naoblubenejsi jedlo, zapalil v kuchyni sviecky najedli sme sa zacal som ju masirovat vyzliekat dal som jej kvetinku a opytal sa jej ci mi prepaci..a ona pobvedala ze ano..tak osm ju zacal pomalicky vyzleikat odniesokl som si ju do obyvacky..kde boli bna zemi lupene ruzi, sviecky,,izba bola przadna v strede izby len 1matrac polozl som ju nan zacal som ju nezne hladkat bozkavat..prost nadherne milovanie ked tu zrazu som jej povedla Monikaa ty si uzaasna zenska...a problem je v tom ze opna sa vola Vierka...a monika je moja ex..ona sa v tom momente postavila vzala si veci tresla dverami a odvtey so mnou nehovori, nedviha mi telefony neodpisuje na maily,na lsitY:(..nechcem ju stratiprosim poradte co mam spravit vdaka

noonaa

si si isty,ze si zabudol na ex? tvoje podvedomie,to ,ktore neovladas ta donutilo vyslovit jej meno...lebo keby si sa sustredil,povies vierka....ach,je mi to luto,aj jej mi je luto,lebo sa urcite trapi.....a ak sa aj date znova dokopy,mylsim,ze kazdu zenu by to trosku prenasledovaloa spomienka na to by ju rozosmutnela..ale inak,ja som sa uz poucila,ze ked mne nieco priatel urobil,najprv som sa stiahla atraoila som sa sama..a teraz? necham ho,nech si to pekne vyzerie !!!! je to hnusne,ale preco sa mam len ja trapit... pekne nech sa pozera,ako ja placem a trapim sa pre jeho sprostost....sorry chlapi,ale ste si sami na vine....v konecnom dosledku vam velm drzim palce,uprimne...

buduci golem

tak to si riadne posral :(
ako tu uz je napisane, zenu neoslovuj menom, pouzivaj skor vseobecne vyrazy typu zlatko, milacik...

:)

a to si sa este nenaucil ze ked si nevies zapamatat meno tak treba oslovovat zdrobnelinkami typu: chrustik,kuriatko,mysicka a podobne:)

boriseek

nemam vlastny byt..len rodicov mimo republiky, a peniaze ktore mi maju sluzit na ine ucely som radsej rozbil na tu holku...
ja som sa jej uz snazil ospravedlnit tolko krat ze az..a ona to nikdy neprijala:( bojim sa ze mi uz neodpusti

bambussa

oouuu, tak to si pekne pohnojil.. no mne sa skor zda ze ty to nemas vyriesene este s byvalou.. tak si najprv vyries to.. a ak naozaj chces tuto sucasnu tak len cakaj ci ti dpusti.. ale necakaj vecne, ak si to nerozmysli do par tyzdnov tak uz nikdy

boy28

skús ísť do seba ...dnu niekde do vnútra-vypni deštruktívne myšlienky aj keď je to ťažké.....inač je to na špagát-tiež som si to prežil.....držím palce, bude všetko ouk
-odkaz odstránený-

tak to je

tak to si si teda naozaj dost pokaslal.
no teraz uz asi nezmozes nic, je to uz v rukach tvojej baby, co spravi.
mozno ti odpusti, mozno nie. spravil si uz 2 preslapy, ten prvy ti odpustila, ale ako sa zachova voci tomuto druhemu, tak to uz my nevieme.
a aj ja si myslim, ze nie je dobre, ak k nej budes az prehnane dotieravy, ak jej posles denne az prilis vela SMSiek.
nechaj jej cas, nech si premysli ako dalej, ci ti ma odpustit alebo nie.