Problemy s erekciou

Príspevok v téme: Problemy s erekciou
mirka5

Vsetko je super, ked sa zacneme milovat, no po nejakom case zmekne a hoci ma pratel na milovanie chut, neda sa nic robit.Mozno je to psychicke, ze ma nechce sklamat, kedze sa nam to uz parkrat stalo, ale chcem sa spytat, ci sa vam to stava, ci je to bezne a co treba robit? Nechat to tak, ci zajst k lekarovi?

squier111

No presne tento problem mám aj ja. Zacinam sexualne zit, ale nedari sa mi to dokoncit. Som nadrzany a zo zaciatku nemam ziaden problem, vsetko je OK a zda sa ze to bude mat konecne dobry koniec, no potom sa daco stane a pomaly ale isto stratim svoju velkost a tvrdost. Som novacik, ale viem, ze s takymto problemom sa pri masturbcii nikdy nestretavam. Neviem ani to, ci to je v psychyke, alebo to je nejaky psychicky problem. Prosim poradte mi, lebo moja priatelka to tiez neznasa dobre... bojim sa,ze sa to neskonci dobre

dragonka

hmm tak mojemu priatelovi sa to stalo bolo to zapricinene tym ze sa chcel aj predomnou ukazat aky je dobry v posteli a potom druha vec ktora bola moc tesny kondom..

takze asi tak ale teraz je to uz vsetko v poriadku trema mu odpadla a nase spolocne noci su krasne :)