Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRE BOY 28 !!!! otvor a prečítaj

Príspevok v téme: PRE BOY 28 !!!! otvor a prečítaj
olina.

BOY viac krát si písal o feromonoch. Máš ich vyskúšané? Ja vážne uvažujem, že si ich kúpim. Mám totiž strašne nízke sebavedomie a ťažko nadväzujem známosti. Mám už 25 rokov, chcela by som si nájsť vážnu známosť ale nejako
sa mi nedarí. Myslíš, že toto zaúčinkuje a opačné pohlavie si ma začne viac všímať? Ale čo na to ženy, ako tie na to reaguju? A chcela by som
skôr parfémovaný, ale neviem ako vonia.
Tak ak máš skúsenosť odpíš, či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. Ďakujem pa-pa

LEYLA123

Wau dosť ma to zaujalo... ale myslíte že to funguje na každého? Veď mnoho ľudí čo písalo na tému FEROMONY vravelo, že je to blbosť... tak ja neviem no... aj tak je blbé objednávať drahý parfém cez net keď ani nevieš ako vonia...

feromony

ahojte no tak ja som si vcera objednal ten feromon LOVE AND DESIRE dam vam vediet ci to ozaj zabera lebo mam priatelku a mam pocit ze ju nijako nevzrsujem tak uvidime co to spravim stalo ma to 1400 sk cez net :) dost penazi ale ak to zaucinkuje nelutujem :)

olina.

pre sandy: ale keď aspoň ten záujem prejaví tak potom uvidím či to bude pokračovať.
napr. aj na joj-ke reklamuju gel na vlasy s feromonmi. a už som si objednala, tak uvidím. ale nebolo to z tej stránky - feromony- ale z katalogu
uhse, to je eroticky katalog. ináč, majú tam super aj spodné prádla. m to aj internetovú stránku.

veverica.

ja som to skúšala len v sex shope, tak som si strekla na seba. boli parfémované a celkom pekne voňali. potom som išla do hypermarketu a je pravda, že som stála pri regáli a zrazu jeden, či niečo hľadám a či mi môže nejako pomôcť. a potom pri pokladni som nakladala nákup a zas jeden, čo stál za mnou sa opýtal, či mi môže pomôcť. a ja že ďakujem, to zvládnem sama. a on že to bola zámienka na blišie zoznámenie. ja som sa usmiala a odišla. ALE TOTO SA MI NIKDY PREDTÝM NESTALO. ja som skôr taká šedá myška. Bolo toto spôsobené tým? neviem , možno.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRE BOY 28 !!!! otvor a prečítaj - Fórum - ZDRAVIE.sk