Escapelle vedlajsie ucinky

Moniiiiiiiii

Ahojte, prosim vas mohli by ste mi povedat ako dlho budu trvat vedlajsie ucinky po escapelle? Uzila som to, pretoze nie som pripravena na materstvi a mam strasne bolesti hlavy a som unavena.. V prvy den uzitia mi bolo zle na vracanie a uz su to tri dni co som unavena... Bojim sa toho ze mi to pokazu mij cyklus .. A ci je mozne ze menstruacia vobec nepride? Dakujem za odpovede...

disney

Dobrý deň chcela som sa opýtat počas 7 dňovej pauzy pri antikoncepcii som deň pred menstruaciou vzala tabletku escapelle teraz mi meska menstruacia a vo stvrtok mam brať antikoncepciu teraz neviem co mam robit ci ju mam tento mesiac vysadiť alebo ju mam vziať na prvý deň ked dostanem menstruaciu. Za odpoveď Dakujem

aryaka

Chcela by som sa Vas opytat. Mala som s partnerom nechraneny pohlavny styk, pri kt sa nam stalo, ze nam to trosku uslo. Bol to moj 6 den mestruacie ale vzala som pre istotu tabletku po. Po 5 dnoch po jej uziti som zacala jemne krvacat, chcela by som sa Vas opytat, ci to moje krvacanie moze byt sposobene prave tou tabletkou. Za odpoved dakujem.

evap

no zobrala som v prvy den cyklu a ako viem letak som precitala ale vies pochybnosti su...som bola aj v lekarni sa opytat a tiez mi vravela, ze by som mala byt chranena a nemala by som sa bat..ale tak nic nie je 100% :(

rew

evap> ak si brala HAK tak ako si mala, si chranena. Urcite neber tabletku po, akurat ti to rozhadze cyklus a potom uz vobec nebudes vediet na com si. Pre upresnenie: ak je to tvoje prve balenie, a zobrala si tabletku v prvy den menstruacie, kazdy den nacas, nehnackujes, nevracias, neberies ATB, je to ok. Ak to nie je tvoje prve balenie, asi vies co znamena uzivat tak ako mas.. aj ked vzhladom na plozenu otazku: prosim, vo vlastnom zaujme si precitaj pribalovy letak.

agau

Bola som nútena tiež siahnuť po Escapelle,niekoľko dní po menzese.Po 5 dňoch mi začalo špinenie až slabé krvácanie.Trvá mi už 8 dní, mám bolesti, v podbrušku a tlačí mi to do krížov.Má niekto podobné problémy?

atrea

artea podla mna zbytocne stresujes... sak si mala menzes, tak sanca ze otehotnies je minimalna.. podla mna si aj zbytocne brala tabletku... a preco sa nechranis ked nechces deti??? podla mna taketo zakl. veci by si mala vediet

artea

nieee :o) to by som isla k obvodnemu.Musim si byt sto % ista,ze tabletka zabrala.Lebo menstruaciou to nemam ako zistit,ked som ju v podstate dostala v den styku a to bolo den pred vzatim tabletky.Ked som bola tehotna,tiez som bola straaasne unavena.Tak neviem ci to pripisovat 2 tyzdne, skoro tri, vedlajsim ucinkom,alebo (dufam ze nie) tehotenstvu.