Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

umele prerusenie tehotenstva..

Príspevok v téme: umele prerusenie tehotenstva..
veeronika

dobry den, prosim vas nemate nahodne niekto informacie o umelom preruseni tehotenstvA( cena, rizika a tak??)??..
zistila som ze som nedobrovolne tehotna..lenze jedno babetko uz mam a dalsie si na terza nemozmedovolit..a nechcem sa taketo veci pytat svojej lekarky bojim sa zeby sa jej podarilo presvedcit ma abysom si to babetko nechala, jednoducho nemozem:(
prosm najde sa nikeot kto ma nezacne hned odsudzovat a napis mi to co by som chcela vediet--cenu,rizika a tak? dakujem Veronika

veeronika

akokolvek by som si to babo chcwela teraz nechat nemozem.Mam 18..7mesacnu tazko choru dcerku, byvam s nou u cudzich ludi ktori su vlastne jedinou "rodinou" ktoru mam, s otcom mojej dcerky sme davno rozideni(vlastne odvtedy co mi zacal vycitat ze je to moja vina ze malinka je chora)..a terajsie babo ktoreho sa musim proste vzdat vzniklo za jednej neprijemnej udalosti,ktoru by som zo svojho zivota radsej vymazala..

zazilasom

a este nieco.... ked mas podporu najblizsich aj tvoja psychika bude v pohode... nedaj sa nastrasit... drzim ti palce! nech uz sa rozhodnes akokolvek...

zazilasom

Ahoj... bola som pred dvoma tyzdnami na zakrok... u svojej dr. som zaplatila 1500,- u anesteziologa 500,- za zakrok 7000,- a este mam negativnu krv.skupinu, tak + 1700,- SK.. o rizikach ta upozornia, aj na internete sa da vela precitat, ale neboj, bude to ok... sla som rano na siedmu a o tretej ma pustili domov- sestricka bola neprijemna, odmerana, ale co, prezila som a dufam, ze aj do buducnosti bude vsetko v poriadku.

midsummer

veronika ja na tvojom mieste by som si babo nechala aj keby som si nemohla dovolit kvoli financiam..vsetko sa da zvladnut aj keby neviem co bolo..nerob to..porozmyslaj trosku nad tym..bud rada ze si zdrava..ja mam toxoplazmozu a dala by som vsetko pre to aby sa mi narodilo zdrave babo a nie dat prec..vsak je to bozi dar a to si musis cenit!!!

usiko

Veeronika, este jedna vec, hej, zakrok tak do 10 tisic, a tvoja lekarka ta nema co presviedcat o nespravnosti tvojho rozhodnutia...pretoze ona musi ho respektovat a povedat ti rizika.....ak robi opak, zmen ju....nebudes predsa cely zivot platit dan za rozhodnutie tvojej lekarky.....

usiko

veeronika...nikto nema pravo ta odsudzovat...ak sa tak s partnerom rozhodnes, je to v poriadku, ak to zvladnes psychicky....ako pri kazdej operacii su rizika, ze sa ti tam nieco poskodi a vraj nebudes moct mat deti...ale vies, riziko je aj ked ho donosis a bude poskodene, alebo sa nenarodi, alebo hocico...co uz je dnes bez rizika? nic.....ale mam znamu, co to podstupila, este pred 10 rokmi, ked zdravotnictvo bolo na inej urovni, a teraz maju 3 rocneho chlapceka, tehotenstvo mala bez problemov.....inak, ak si to naozaj nemozete dovolit, ja ti to schvalujem...nie je nic horsie ako ked rodicia nemozu dietatu dat vsetko co potrebuje, ostatne deti v skole a skolke sa mu posmievaju a taketo traumy ho potom sprevadzaju celym zivotom...nie je to pre detsku dusicku sranda....takze ja si myslim, ze sa k tomu stavias zodpovedne...akurat neviem, kde bola zodpovednost pri pocati.....

mimi123

veronika, potrat nie je malickost, okrem toho ze prides o zivot ktory mas v sebe je to aj velky sok pre tvoj organizmus pretoze sa psychicky aj fyzicky pripravuje na rolu matky, nie je to len tak..

for4

o umele prerusenie teh. mozes poziadat do 12 tyzdna tehotenstva svoju gynekologicku, kt s tebou spise Žiadosť o umelé prerušenie tehotenstva. Rano prides na zakrok, ak prebehne bez problemov, poobede mozes ist domov. Cena je do 10 000sk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

umele prerusenie tehotenstva.. - Fórum - ZDRAVIE.sk