Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chiropraktik alebo radsej nie?

Príspevok v téme: Chiropraktik alebo radsej nie?
artea

Ahojte,od 16 rokov mi vyskakuju stavce.Zo zaciatku sa mi to drzalo len od krcnych stavcov do asi polovicky chrbta, ale po dvoch detoch mam cely chrbat v haji aj s krizami :o( Pred porodmi som sa aj napriek vyskocenym stavcom vedela povykrucat,skoro aj mostik spravit a teraz ked sa skusim nahnut smerom dozadu ako na mostik,v momente ma zastavi,akoby som mala v tele palicu a hned mi lezie tlak do hlavy.Chodievala som k chiropraktikovi spojene s akupunkturou (este pred porodmi)ale vzdy to bolo len docasne.Nechcem cely zivot chodit k lekarovi,aby ma "poskladal"Co mam robit?chodila som do fitness,ale na to teraz pri 2 malickych detoch bohuzial nemam cas.Spravi sa to aj cvicenim,alebo mam nejaky cas cvicit,potom to dat napravit a uz to nebude vyskakovat ked to dam napravit a budem mat uz posilnene svalstvo?Alebo napravit a zacat cvicit a znova neskor dat napravit a uz nechat tak?mam 29, vyzeram mlado a sviezo,ale citim sa ako stara zena,ked idem vytiahnut 8kg dieta z postielky :o( Tak co so mnou bude po 40ke?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chiropraktik alebo radsej nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk