Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

panic v 29. rokoch

Príspevok v téme: panic v 29. rokoch
dušan2

Je to normálne, že vo svojich 29. rokoch som ešte stále panic. Slečny v mojom veku sú už skúsené a očakávajú od 29. ročného muža tiež skúsenosti, ktoré im ja nemôžem dať a pre začiatočníčky som už zase pristarý. A čím som starší ,tým to bude horšie. Nájsť máloskúsenú slečnu rovesníčku je problém, lebo je to choré tak isto ako je choré, že som ešte panic a pritom nie som ani kresťanský fanatik. Poradťe mi.

kvakinko

Mnoho zien sa dneska radsej zivi prostituciou,ako by si mali hladat manzela. Takze tvoj stav nie je vobec cudny,ak nemozes najst normalnu zenu.

berushka

Podla mna je to tiez dost neobvykle u chlapa.Baby ta ale trosku povzdbudili takze ocividne su aj take co im to nevadi a dokonca to vitaju.Ja by som ale mala v posteli radsej skuseneho chlapa.
Cakat az do svadby je uplna blbost co ked si potom vobec v tejto oblasti nesadnete a nebude to fungovat.

honzik

Dost divne na ten vek,bud neni nieco ok alebo si moc narocny. Tolko budes cakat na tu pravu az sa nedockas a ked ta v 50ke osvieti uz ti to bude nanic. Nevies o co dochadzas, sex je super.

simaka

Ja som asi cudna povaha. Neviem si predstavit, ze by ten moj pravy mal pred sebou nejake sexualne znamosti, ale neviem si ani pedstavit, zeby nijake nemal.

hefi

dušan2 vobec to nie je choré! A nejde ti to už na mozog? To je fakt že žena ma radšej skúsenejšieho muža.. tak čo tak si najsť takú mladšiu hlúpu..

emma k.

Ja si veľmi vážim keď chalan čaká na tú pravú. Ja som tiež taká povaha, že čakám na toho pravého. Keď som chodila na diskotéky mala som vždy viac nápadníkov ako moje kamarátky, ale ja som stále čakala na toho pravého. Všetci sa mi smiali, že som z iného sveta. No ja som napokon stretla 23 ročného panica. Mal krásne modré oči. No veľmi mi ubližoval. Ja som mu všetko odpúšťala len a len preto, lebo bol nevinný.No náš vzťah sa napokon rozpadol. Mňa to zasiahlo tak veľmi, že už 6 rokov som sama a nikam nechodím. Ak nestretnem toho pravého, tak chcem ostať pannou po celý život. Momentálne mám 31 rokov.

sunflower5

Naozaj je to nezvycajne hlavne u muzov, ale je to pekne a urcite by som si to vazila. Je to ovela lepsie ako ist do postele s kazdou a urcite by som ti neodporucala kvoli tomu vyhladavat prostitutky, ako ti to tu niekto dost davno navrhol. Drz sa, ta spravna chvila pride. P. S. Mam jedneho kamarata, ktory ma uz 34 a este je panic, lebo to hovoril nedavno, ale on je trochu zrakovo postihnuty. Ale na nom uplne vidno ako ho niekde tlacia hormony:) a ako mu chyba nejaka zena. Tak ta vazne obdivujem.

deva

ja to ocením, a to, ze na co si cakal to je blbá otázka nie? Vsak ak si nestretol tu pravu, nelahnes si do postele s hocikým, len aby si nebol panic. A ak by si bol veriaci, počkal by si az po svadbe. A to je jedinecné na muzovi, ak sa dokáze zdrzat a nie je v tejto veci slabý ale silný. A pekne, ze si si zachoval svoju hrdost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.