vyrasky v posve

Príspevok v téme: vyrasky v posve
0109

Ahojte.Chcela by som vediet ci ma niekto skusenosti s hnisavymi vyraskami v oblasti posvy.Gynekolog mi robil vseliake vytery,ale na nic neprisiel.Mam tam vyrasky,ktore svrbia su hnisave zmiznu,ale stale sa vratia.Hygienu dodrziavam.Neviem sa ich zbavit a ani gynekolog nevie co robit a skade tam su.Mozte mi poradit co robit.Dakujem.

0109

O herpes sa nejedna.Mavam take hnisave vyrazky na pyskoch,ktore ked vypucim tak zmyznu,ale potom zase vyjdu.Dakujem vam za rady.

farmaceutka

neviem co myslis pod pojmom "v posve". To mas na mysli vo vnutri? A ako si teda prisla na to, ze ich tam mas? Ak ich mas zvonka, to je nieco ine. Casto zeny mavaju zapal mazovych zliazok na malych pyskoch. Castokrat za to moze znizena imunita.

neva

ev: No dúfajme, že sa nejedná o herpes, to by snáď lekár zistil, kedže jej bral výter. To je vysoko infekčné vírusové ochorenie.

Ivka 1

Bolo by veľmi dobre vyčistiť propolisovou tinktúrou a natrieť aloe gelly.Je antibakteriálne a pôsobi ako
tekutý obväz t.z.hoji vyrážky.

neva

Teraz som sa vážne zamyslela. Ešte som nepočula, že by niekto toto riešil. Asi by som vymenila gynekologa.
Žiadaj si kompletné vyšetrenie u obvodného, prípadne nech Ťa pošlú na kožné vyšetrenie, aj ked si myslím, že by to mal zvládnuť práve gynekolog.