Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Heatherka

aleluja. aspon daco aleako pisem fotka je strasne skreslena.kym sa mi podarilo daco normalne odfotit. v mobile nemam dobry fotak, takaspon nieco :) a chcem to mat hnede bez tych cervenych odleskov:)

Zulah

no ja som tiez nenasla, ked tak by som si zobrala asi bezfarebnu :D gastanovej by som sa bala, ze by mi to stmavlo na vlasoch :)
uvidim...

aa jasne, preposlite mi vsetko co trebA:D

Heatherka

cerveny asi nie, len gastan som nasla :D
-odkaz odstránený-

no idem skusit este pofotiit :)annika cakaj a potom preposli prosim zulah, ze co nato vravi :D

Zulah

neviem, mozno skor len zabal? s tym harmancekom..

Noo ale takato farba co si poslala sa mi paci :)

aa ten sampon je aj cerveny? :D ja by som taky chcela.. na jednej stranke som nasla, ale ten bol okolo 8 eur:-/

potom napis ci je nejaka zmena ked spravis ten preplach

Heatherka

ja mam henna sampon z baleu z DM. vyskusalasomaj bez silikonove alverdeale nerobili mi dobre. asimamfakt velmi citlivu pokozku. ja rozmyslam, ze si objednam ten
-odkaz odstránený-

Annika1987

Heatherka, a ked sa postavis k oknu, tak by sa mali dat odfotit aj tie odlesky, aby to bolo vidno, skus :) som zvedava, lebo taku farbu aka sa podari tebe, sa asi podari aj mne, tak nech mam predstavu :))
ta, ktoru si sem dala, je dost tak do fialova, nie je to zle, ale je aj tak prilis "cervena", ja chcem hneduuuuu :)))

Heatherka

ste ma navnadili, dnes si urobim orechovy preplach vlasov, mozno mi to zmierni aj tie lupiny:)

skusala som fotit ale nevidno dokopy nic.len klasika,ze hneda :D
ale asi niecotake,len nie cervene odlesky ale take teple rysave :D

www.google.sk

Annika1987

harmancekovy caj v henne asi mas na mysli, vsak? ale podla mna tieto prirodne zosvetlovace len zvyraznia svetlu farbu, ale necakala by som zosvetlenie tmavsich vlasov, to tazko aj niektore chemicke farby dokazu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna farba na vlasy - Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk