Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Heatherka

aleluja. aspon daco aleako pisem fotka je strasne skreslena.kym sa mi podarilo daco normalne odfotit. v mobile nemam dobry fotak, takaspon nieco :) a chcem to mat hnede bez tych cervenych odleskov:)

Zulah

no ja som tiez nenasla, ked tak by som si zobrala asi bezfarebnu :D gastanovej by som sa bala, ze by mi to stmavlo na vlasoch :)
uvidim...

aa jasne, preposlite mi vsetko co trebA:D

Heatherka

cerveny asi nie, len gastan som nasla :D
-odkaz odstránený-

no idem skusit este pofotiit :)annika cakaj a potom preposli prosim zulah, ze co nato vravi :D

Zulah

neviem, mozno skor len zabal? s tym harmancekom..

Noo ale takato farba co si poslala sa mi paci :)

aa ten sampon je aj cerveny? :D ja by som taky chcela.. na jednej stranke som nasla, ale ten bol okolo 8 eur:-/

potom napis ci je nejaka zmena ked spravis ten preplach

Heatherka

ja mam henna sampon z baleu z DM. vyskusalasomaj bez silikonove alverdeale nerobili mi dobre. asimamfakt velmi citlivu pokozku. ja rozmyslam, ze si objednam ten
-odkaz odstránený-

Annika1987

Heatherka, a ked sa postavis k oknu, tak by sa mali dat odfotit aj tie odlesky, aby to bolo vidno, skus :) som zvedava, lebo taku farbu aka sa podari tebe, sa asi podari aj mne, tak nech mam predstavu :))
ta, ktoru si sem dala, je dost tak do fialova, nie je to zle, ale je aj tak prilis "cervena", ja chcem hneduuuuu :)))

Heatherka

ste ma navnadili, dnes si urobim orechovy preplach vlasov, mozno mi to zmierni aj tie lupiny:)

skusala som fotit ale nevidno dokopy nic.len klasika,ze hneda :D
ale asi niecotake,len nie cervene odlesky ale take teple rysave :D

www.google.sk