Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

jacqueline

ja by som sa chcela spýtať ako dlho vydrží farba na vlasy henna neviem či je to len ako šampon na vlasy alebo vydrží dlhšie môžete mi poradiť?

vlasta

chcela by som sa spýtať čí vie niekto o inej prirodnej farbe na vlasy okrem heny nakoľko mi vypadávaju vlasy nesmiem používať žiadnu chemiu dakujem

azabache

Ja mam hennu odskusanu a som spokojna,pouzivaj ju uz takmer rok. Nemala som ziadnu zlu skusenost, ale chapem, ze nie je prilis vela farebnych odtienov,z ktorych by sme mohli vyberat:)!Skuste si do henny pridat zltok, trosku olivoveho alebo kokosoveho oleja, este lepsie vam vyzivy vlasy:)! Drzim palce!

jaja

Ja tiez pouzivam Hennu, ale ide mi hlavne o vyzivu vlasov, lebo mam tmavohnede a davam si ciernu ale farebny ton je viditelny iba 2 umytia, takze neviem...na blond by som si netrufla davat Hennu ale kedze si si uz jednu davku ustedrila, skus si dat este jednu...nic tym nepokazis. Len neviem, ako dlho ti ta farba bude drzat, kazdopadne drzim palce :-)

janka

mozte mi povedat co je to vlastne ta hena? viem ze je to prirodne farbivo, ale ako sa to pouziva a aky to ma ucinok? a aky je rozdiel medzi bezfarebnou a farbenou? ja mam svetlo hnede jemne vlasy, uz asi rok nefarbene a chcela by som skusit henu. prosim, mozete mi poradit kde sa to da kupit a aky odtien? nechyti mi to na zeleno?

valalo

Ahoj, mam 4 baliky farby henna, z jedneho som uz kusticek odobrala, aby som vyskusala odtien na prameni vlasov, ale ten, co som chcela, to nie je. Ja ju nevyuzijem a je skoda to vyhodit, preto ak by niekto mal zaujem o 3 a pol baliku (cca 115g) praskovej henny farby tizian, kontaktujte ma na maili valalo.bebe@gmail.com.

zuzanka2221

ahojte.nechapem,preco si chcete farbit vlasy prave Henou.je to sice prirodne farbivo ale ma vela nevihod.jedna je aj nechceny odtien vlasov a druha je ze na henu dost dlho nechytaju farby.radcej by som volila sampony na vlasy.

froggie

ahoj mám svetlohnedé vlasky a chcela by som ich mat trocha tmavsie takze uvazujem nad hnedou hennou..mozete mi pls povedat ci sa nic nestane a nebudem mat neaku cudnu farbu?fakt dik mam z toho dost velku dilemu:D

rihanka

No takze predsa len som skusila 2x prefarbit si vlasky hennou a neolutovala som...uz ich nastastie nemam oranzove, ale tak svetlo hnede, mozno tam je este taky oranzovucky nadych, ale ovela lepsie nez predtym a myslim, ze mi prestali padat...takze nakoniec sa mi aj vyzivili..no a kvetka dakujem za radu, ale ja som dlhy cas pouzivala palette, z nich mi vsak vlasky dost vypadavali..a chcela som predsa len nieco prirodne, aj tak ale dakujem