Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

lulu22

inko, pozor pozor na gelulku :D ako si predtým písala.. hm, no ale keď už si ju našla, čo s ňou spravíš? ha? priznaj sa :D:D:D

Jery_L51

ano že sa to postupne tak zjednoti do hneda... no ved ja skusim tam pridat nejaku kavu a take veci.. nechcem mat znovu červeny odlesk.. no uvidim jak mi to chyti prinajhoršom ju prestanem použivat.. važne tak velmi vysušuje?.. každy vravi nieco ine
ja som kedysi mavala tvrde huste a suche vlasy..teraz ani neviem prečo.. ale sa mi uplne zmenili a nemožem sa stažovat.)

*inko

lulu, no ja teraz radsej s vlasmi ani hlavou nemanipulujem, lebo sa ucim jak diva, tak musim davat pozor na gebulku:D

ja mam tiez jemne:) vzdy lepsie ako tvrde droty..take ma sestra..jej sa ziaden uces neda spravit :D

lulu22

inko, ja som si masky na vlasy davala ale strašne dávno, mam dost jemne vlasy a k tomu rýchlo sa mastiace, takže my to vlasy len zaťažovalo :/ abo som nenašla vhodnú pre seba.

Jery, no mne to teraz, čo som si druhý krát dávala hennu, chytilo pekne do hneda s červeno-hnedým odleskom, ale zase pri korienkoch tak zvláštne do zrzava :D zatiaľ sa to "nedofarbuje" do inej farby..

*inko

akože či sa to dofarbí časom?
myslíš, či to postupne chytí iný odtieň?
no buuh ví, henna je nevyspytateľná:)

baby, čo vaše háro..ako sa mu darí v týchto studenších dňoch? masky dávate? ja som tak zlenivela:)

addicted...

Dik za to info o akcii na Hennecolor na bionatural. Uz som si od nich objednala a dali mi navyse vernostnu zlavu 6 % (lebo som registrovana a uz som od nich kupovala), co som ani necakala :) Tak parada.

*inko

baby ta stranka sa mi paci :) je taka prehladna
ja som si objednavala vzdy od yvette, ale keby som mala ist ynovu do toho, tak si objednam asi z bionatural :)

lulu, no hej, indigo som si dala :D