Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

lulu22

*inko, ja by som dala repete i hneď :D ale budem si musieť počkať, som chcela o 2 tyzdne-ale to asi nie, bo k nám príde brat s rodinkou.. tak neviem, bo moja kamoška, nemôže zase tento víkend ma hennovať.
A ty si to robíš-ako hennuješ sama? :D
Vieš čo, mala som ja odrastený šampón, že stredne hnedý, ale chytil mi na čierno..a teraz to mám bledšie, také hnedé :) s mierne takým ryšavo-červeným odleskom, páči sa mi to :)

*inko

lulu, noo tak si to konečne absolvovala :)
tažke repete o dva tri týždne? :)
a máš hnedé odtiene tak ako si chcela? alebo aj mierne dočervena?

lulu22

*inko, hej, už to mám za sebou :D
booože, to som fakt nečakala taký binec pri tom farbení..o umývani nehovoriac... ako nejaký ten farebný odlesk som spozorovala :) aj ich mám take suchšie-čo som rada, bo sa mi mastia dosť vlasy..
už nech si dám ďalšiu várku :D

lulu22

a žihľavový šampón mám doma, tak použijem ten teda..hm, len škoda, že včera som vydrhla vaňu a celú kúpeľňu, asi sa to moc neoplatilo :D

lulu22

*inko, áno, odpovedala :D ďakujem :)
Hej, mám hnedú hennu. som sa bála, aby mi to nechytilo na tmavo a ako vidím, nemusí mi to chytiť vôbec :D no pekne :)

*inko

lulu ty chces hnede odtiene ak si spravne pamatam...
hmm, urcite je lepsie nechat odlezat medenocervenu hennu, neviem ako je to pri hendych, ale tiez by som si asi zarobila tu "zmesku" a nechala take 4 hodky na pokoji :)
vsak pokazit tym nepokazis nic... zarob si to teraz a zajtra rano si to daj na hlavu, poobede oplachni:)
joj a kupeľnu budeš mať s prepacenim zasranu, ja som si v zaciatkoch porozkladala aj noviny na zem, lebo sa to ťažko čistilo z podlahy :)

tiež som mavala práškovú hennu, neboj nechztí ti to tmavo, možno vôbec, potom nebuď prekvapená

prvé vymývania by mali byť bez šampónu, ale ide to ťažko, minula som hektolitre vody, tak som si povedala, že obyčajný žihľavový šampón nepokazí nič..so šampónom to ide v pohode

jo a daj si aj olej kľudne do tej zmesky...
snaď som odpovedala aspoň na väčšinu otázok :DD

lulu22

A ešte ma napadla taká jedna otázka. Niekde som čítala, že ak si zarobím hennu, má sa nechať odstáť.. ale inde, napr. vo videach, o tom nie je zmienka. Len zarobiť a dať na vlasy. Tak teraz neviem, či sa necháva odstáť len v niektorých odtieňoch abo ako..

lulu22

inko, tak závislá :) a ty si si akú hennu dávala? lebo ja mám objednanú práškovú hnednú. Len mám obavy, aby mi to nechytilo moc do tmava či čierna..
a ešte taká otázka :D že keď si si dávala dole z vlasov hennu, tak si použila aj šampon? či radšej nie? Ja by som si do toho chcela primiešať i olej, keďže všade píšu, že vysušuje, aby som pak nemala mastné vlasy :D

mala by mi to prísť kamoška farbiť, tak snád nespraví taký svinčík, inak dostane handru a kýbel :D

*inko

lulu. lebo už som bola od toho závislá :)
a teraz na to ani čas nemám, ani chuť, a všetci sa na mňa doma hnevali, lebo kúpeľna vyzerala ako po výbuchu