Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

škoda že si nepovedala skôr, by som ti zaslala moju nepoužitú..ale tú som akurát v piatok odoslala tu jednej kočke z fóra..potrebovala som sa toho zbaviť, lebo mňa tie experimenty stále lákajú :)
no ale u mňa červená už nehrozí..už stačilo :)
ale ty skús..budeš mať zdravé vlásky:)

jankaaaaaaaaa

:D mne tiez nevypadavaju vlasy po chem. farbe ani niesu take vysusene ako ked som farbila na blond.. ale v tych drogerkach je malo tych vyrazne cervenych farieb.. vvacsina z nich su take tmave.. asi vyskusam nejake kadernicke. uvidim teda ci skusim aj tu hennu

inko.

ach:) červená, môj sen..mne sa podarila iba taká hnedoryšavá a potom som sa na to vybodla a som teraz takmer čierna :)
a teraz úplne šaliem keď vidím tú červenú ako má rihanna napríklad... neskutočne jej to pristane...
no neviem či s hennou také niečo docieliš :) veď skús...potom sa vieš vrátiť ku chemickej keby dačo... aj ja som sa tak vrátila a vlasy mám zatiaľ všetky :D

jankaaaaaaaaa

rozmylsam nad tym, ale neviem no .. :D chcem vyrazne cervenu, ale myslim ze hennou to nedocielim, aspon co pozeram fotky po hennovani.

inko.

výraznejšia bude farba na odrastených vlasoch, ale kedže máš svoje vlasy svetlejšie, tak postupne sa ti aj tie pekne obalia a zafarbia
takže ideš do toho? :)
lenže rátaj s tým, že ich budeš mať brutálne suché, kedže si si predtým dlho farbila chemickou...henna vysušuje tak či tak, ale pri chemickyfarbených vlasoch ešte viac

inko.

janka, ano, ja som to tak mala :)
a výsledok bol o to intenzívnejší:) ale naozaj si daj odstup aspoň ten mesiac, minimálne