Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

baby co hennujete... cim si umyvate vlasy? asi by bola skoda umyvat ich tymi klasickymi hnusnymi drogeriovymi samponmi..ja pouzivam sampony a balzamy od irelu/ capillan a tak/ zatial najlepsi... len tak sa pytam, pre inspiraciu..lebo rozmyslam nad tym ze si objednam od yvette aj sampony, ale zatial mi ten irel capillan vyhovuje, tak neviem...

tekvicka_

ahojte poradi mi niekto? ma take povedzme svetlo hnede vlasy a chcela by som dosiahnut tmavsiu hnedu, taku cokoladovu. co by som si mala namiesat? pozerala som u yvette tmavohnede indigo zmiesať s nejakou hennou? dajte tipy.

nany350

ahoj nie nemam vlastnu čiernu moja prirodzrna farba je špinavy blond-popolavy take niečo ale,už velmy dlho používam čierne či tmave farby na vlasy a teraz by som chcela docieliť svoj pravy odtien vlasov
dakujem

rew

delphia> mozem sa spytat aku mas povodnu farbu vlasov, aku hennu pouzivas a ako dlho asi..? (pamatam si dost tmavu ciernu zhruba pred rokom, to bola henna? wow 8-) )

mirka 23

delphia, kup si už hennu od yvette,, fakt neolutuješ :-)
Inak mame sa fajn, včera sme mali 2 mesiace, akurat že Peťka nam pri pôrode kýchla, takže mame Peťka, chlapca :-) No največši odbornik na ultrazvuky v šaci nam pri morfologickom povedal, že na 120 percent je to dievča. Takže bolo riadne prekvapko :-) Aj vieš jaku som mala velmi dobru pleť, no netrklo ma, že chlapec, aj ked manžel mi to hovoril cele tehotenstvo :-))

LuciaSom

Ešte dodám, že mne sa drobí hlavne hnedá HenneColor, skúšala som aj blond aj gaštanovú a tie sa tak nedrobili. Sú jemnejšie namleté.

LuciaSom

To je asi tým, že tá henna z DM už obasahuje tzv. xantánovú gumu. Jej funkcia je tá istá ako funkcia guarovej gumy, ktorú pridávam do henny proti drobeniu. Ale len do Hennecolor, ostatné mi neopadávajú.

delphia

....este dodam, ze si kupujem Hennu v hypermar.Tesco. to je ta ista ako v DM, lenze v Tescu je lacnejsia. Hennujem nou cca 3 roky a max. spokojnost.

delphia

prave mam natretu na vlasoch Hennu :D
co sa tyka hrudiek- ja aj pocas nanasania, ak zhustne, tak dolejem trochu vody a hned sa lepsie nanasa. netrusi sa, neopadava. ziadny biely prasok som nikdy nepridavala.