Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

gloss

j.a namiešané zmesy sa odstávať nedávaju-aplikuju sa ihneď len prava čistá henna-lawsonia tá áno nakoľko pušťa farbu až cca po 12hod. niektoré druhy aj skor...

gloss

j.a ale je najcervensia :)

- ale ak ju budes používať pravidelne tak sa už nebude inak aj chemkové červené sa zmývaju rýchlo a ešte k tomu vlasy zostanu potom také slamové :( u prirodnej farby-henny to nehrozí :)

j.a

mas este otazku.

Ked si tu hennu namiesam a necham odstat par hodin(alebo aj viac),bude tym farba intenzivnejsia?Co je na tom pravdy?

orina

Neviem či to tu nebudem pisať uplne od veci ale včera som si dala na vlasy kremovu henu od yvet a chytila uplne super koonečne mam čierne vlasy :)z práškovej heny som ich sice mala viac lesklé ale vždy som mala odlesky do červena aj ked som henu zmiešala s indigom

Pusi

vedeli by ste my poradit nejaku dobru masku na vlasy??aj z nettu to je jedno len vobec neviem aku si mam kupit uz som z toho uplne blba ked teraz viem viac o vlasoch a tak neviem ani jaku si mam kupit poradtee co je dobre na blond vlasY co asi tak vam najlepsie pomaha diky...

j.a

ahojte.Ktora henna z DM vam vlasy najviac zafarbila do cervena?respektive do risavo cervena.

Farbila som si vlasy na cerveno(s chemickymi farbami),postupne som presla na farbiaci balzam henna color od Venity,pekne chyta,no nie je to cista henna.farbila som si cervenymi,obcas risavymi odtienmi.

Momentalna farba-vyblednuta cervena s nadychom do rysava.

Skusala som pred nedavnom hennu z DM odtien medeno cervena.Na odrastene vlasy chytila do zlto medenej,taka zvlastna nepekna farba a vlasy,ktore boli nafarbane chytilo krasne.

Ktory odtien by ste mi odporucili?Alebo mam v tejto medeno cervenej pokracovat?pripadne do nej nieco pridat?poradte