Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

kika155

baby chcem sa spytat, ako je to s miesanim ciernej henny s cervenou (popripade bordovou), aky to bude mat vysledny efekt. chcela by som cierne vlasy ale zostala mi este cervena henna s bordovou a rozmyslala som, ze ci by sa z toho nedala namiesat taka fakt tmava bordova, resp cierna s takym odleskom cervenej. dakujem :)

gloss

tekvicka,
kup si guarovu gumu a pridaj do kašičky ono ti to pekne zahustí a nebude ti henna stekať ale len málinko lebo zahustuje jak besná :D ja mám tuto:
-odkaz odstránený-

S1M

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, ci si vlasy najprv nahennovat a potom sa dat ostrihat alebo naopak? Alebo na poradi nezalezi? Teraz si idem dat po dlhsej dobe kremovu hennu a nie praskovu...

giada

oook, a viete mi prosim poradit konkretne produkty, ktore pouzivate a vidite zlepsenie? kukala som tu stranku henna yvette, ale vobec sa nevyznam v tych zabaloch a farbach, atd. dakujem

giada

hovori sa, ze henna ma tendenciu vlasy vysusat a tak mi nejde do hlavy, ako by s touto vlastnostou dokazala pomoct znicenym a dehydrovanym vlasom. tie potrebuju vlahu, samy o sebe su uz suche...

tekvicka_

ahojte, chcela by som sa spytat, ked pisete ze si hennu nechavate aj cez noc alebo proste dost dlho ako to robite, ze vam to "netecie". ja to zvladnem tak max na 4 hodiny aj ked by som chcela dlhsie, ale aj tak to celu dobu musim strazit so servitkami a utierat ked cosi ujde. a pritom si myslim, ze zmes mam urobenu primerane,praveze skor hustejsiu. davam si to pod igelit. mam dlhe vlasy takze tej zmesi je vazne dost vela a gravitacia mozno nepusti :)
inak mam teray od yvette zlatu blond, mam take povedzme svetlo hnede az velmi spinavy blond vlasy a robi to krasne zlatiste odlesky, ked mi v kupelni svieti zo stresneho okna slnko na hlavu tak sa na to nemozem vynadivat. odporucam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna farba na vlasy - Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk