Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

Nephilim, nemusiš použiť henna šampon, je to len pre to, aby si si kupila ich značku. Inak zabaly od Yvette su neporovnatelne lepšie.

yvette14

Takze myslite bezfarebnu hennu..?
Po nej netreba pouzivat specialny sampon, staci bezny sampon, ktory Vam vyhovuje:)
Skuste si pozriet Navody na taketo zabaly na stranke hennayvette.sk

Nephilim

Zdravím, vyskúšala som vlasový zábal a po umytí sa majú vlasy ešte umyť henna šampnom. Ibaže ten šampon neviem nikde zohnať, teda okrem e-shopu:-( Cím iným by som si ešte mohla umyť vlasy? A v akých obchodoch sa dá zohnať ten šampon?

Lucinka33

S1M takze mas kremovu? To su tusim len prelivy, teda nieco ako farbiace sampony. Vyskusaj radsej cistu praskovu hennu, ta sa stane po urcitom case trvala, mala by ti drzat.

Lucinka33

S1M a ktoru konkretne od Yvette mas? Aku znacku a odtien?
Silikonove sampony mozu sposobovat to, ze ti henna nechyti na vlasy. Lebo silikony obaluju vlas. A tiez k nemu neprepustaju vlhkost a vyzivu. Ale zas niekomu mozu silikony vyhovovat.
To ci mas sampon so silikonmi zistis tak, ze si pozries ci neobsahuje nieco zo zoznamu napriklad na tejto stranke:
dlouhevlasy.cz
dlouhevlasy.cz