Preco mi predpisali HAK az teraz

Príspevok v téme: Preco mi predpisali HAK az teraz
adriana

7 rokov sa trapim s akne, vyhodene peniaze za masticky , kremiky, neochotne dermatologicky...az teraz mi konecne jedna predpisala HAK a hned mi to zabralo. Akurat ze mi zostali jazvy(cervene flaky) a tak lahko sa dalo tomu predist...cely cas mi to nicilo psychiku a stacilo len toto? nikdy mi to nevrati tie preplakene chvile, blbe pohlady ludi...nikdy nepochopim, preco mi nebola skor navrhnuta tato liecba...chcela som sa len vykecat...mnoho inych bab malo taketo problemy a predislo "zjazveniu"...aj moje kamosky mi az teraz povedali ved aj my kvoli tomu uzivame...to mi akoze nemohli povedat...pardon ak vyznie tento prispevok nahnevane, ale potrebovala som sa vykecat.

00001

úplne súhlasím s baby. Sory, ale to si tak hlúpučká, že také dačo si nevedela a nepýtala si si HAK sama? Neobviňuj ostatných, nik ti za to nemôže, to je tvoja vina. Keď niečo chcem tak si za tým idem, a zháňam akékoľvek info. Toť vše!

baby

Adriana, tak co si si nepytala hak skor... vsetkych naokolo tu obvinujes... kebyze hladas nejake sposoby riesenia tvojho problemu, tak by si sa docitala ze hak je aj na akne...

mirka 23

Adriana, chápem, že to bolo pre teba ťažké, mať také silné akné a teraz máš veľké následky, ale aj po HAK sú následky, aj keď ich na pohľad nie je vidno a sú oveľa závažnejšie. Tvoj lekár ti nepovie o negatívnych účinkoch HAK. Aj keď asi neprestaneš brať HAK, ale pozri si aj toto
-odkaz odstránený-